Аб дастаўцы з Германіі ў Турцыю.

ВІТАЕМ НА ФОРУМАХ ALMANCAX. НА НАШЫХ ФОРУМАХ ВЫ МОЖАЦЕ ЗНАЙСЦІ УСЮ ПАТРЭБНУЮ ІНФАРМАЦЫЮ ПРА ГЕРМАНІЮ І НЯМЕЦКУЮ МОВУ.
    Kilicarslan
    Удзельнік

    Добры дзень, сябры,

    З-за смерці бабулі мне давялося прыехаць у Турцыю пасля падачы заявы на жыхарства. Я даў мужу / жонцы даверанасць на атрыманне карты пражывання, і ён адправіў яе мне з Deutsche Post 18 сакавіка пасля атрымання карты пражывання. Аднак груз яшчэ не прыбыў. Я гляджу на нумар для адсочвання, і ён з'яўляецца ў сістэме РТТ. Калі мы патэлефанавалі ў Deutsche Post, там гаворыцца, што груз быў адпраўлены 21.03.2019. Як вы думаеце, ці ёсць верагоднасць страты грузу? Калі я заўтра пайду ў консульства, ці магу я атрымаць часовы праязны дакумент, звярнуўшыся па карту страчанага месца жыхарства? Ці выдаюць яны гэты праезд у той жа дзень? Ці трэба мець пры сабе якія-небудзь іншыя дакументы? Загадзя дзякуй за дапамогу.

    бессардэчны
    Удзельнік

    Я даслаў пакет, і гэта заняло 35-40 дзён. Калі б вы не пазбеглі грошай па такой важнай праблеме і не адправілі на UPS express, яны прыйшлі б вам праз 24 гадзіны en Я працаваў там і ведаю тое ж самае. Гармата на самалёце. Яны пасылаюць

    Kilicarslan
    Удзельнік

    Я даслаў пакет, і гэта заняло 35-40 дзён. Калі б вы не пазбеглі грошай па такой важнай праблеме і не адправілі на UPS express, яны прыйшлі б вам праз 24 гадзіны en Я працаваў там і ведаю тое ж самае. Гармата на самалёце. Яны пасылаюць

    На жаль, я сказаў яму адправіць яго праз паднясенне, але калі супрацоўнік Deutsche Post сказаў, што ён пойдзе праз 8 дзён, ён адправіў яго адтуль. Я спадзяюся, што груз не мае шанцаў згубіцца. 

    Nesibe з
    Удзельнік

    На жаль, я сказаў яму адправіць яго праз паднясенне, але калі супрацоўнік Deutsche Post сказаў, што ён пойдзе праз 8 дзён, ён адправіў яго адтуль. Я спадзяюся, што груз не мае шанцаў згубіцца.

    Хацелася б, каб вы пачакалі крыху даўжэй, калі вярнулі грошы, я думаю, у некаторых выпадках пра гэта гаварылася 8 дзён, але максімум гэта можа дасягнуць 2 тыдняў. Жонка даслала мне дакументы, і я атрымаў іх праз 13 дзён.

    Kilicarslan
    Удзельнік

    Хацелася б, каб вы пачакалі крыху даўжэй, калі вярнулі грошы, я думаю, у некаторых выпадках пра гэта гаварылася 8 дзён, але максімум гэта можа дасягнуць 2 тыдняў. Жонка даслала мне дакументы, і я атрымаў іх праз 13 дзён.

    Дастаўка прыбыла праз 28 дзён :)

    almanyafatih
    Удзельнік

    Я адпраўляў і атрымліваў грузы 3 ці 4 разы. Як правіла, тым, хто прыязджае з Германіі, патрабуецца 1.5 - 2 тыдні. 1 тыдзень з Турцыі. Яго можна падоўжыць у залежнасці ад горада і святаў іншага боку.

    бівенцы
    Удзельнік

    Грузаперавозкі з Германіі ў Турцыю прадугледжваюць перавозку грузаў паміж дзвюма краінамі. Розныя лагістычныя кампаніі прапануюць такія паслугі, як авіяперавозкі, марскія перавозкі і наземны транспарт для палягчэння перамяшчэння грузаў, забеспячэння эфектыўнай дастаўкі і захавання мытных правілаў міжнароднага гандлю.

Адлюстраванне 6 адказаў - ад 1 да 6 (усяго 6)
  • Каб адказаць на гэтую тэму, вы павінны ўвайсці ў сістэму.