Die Blätter der Niederwerfung (As-Sahifat-us-Sadschadiyya) – 50

> Форумы > Нямецкія вершы, суры, Хадысе > Die Blätter der Niederwerfung (As-Sahifat-us-Sadschadiyya) – 50

ВІТАЕМ НА ФОРУМАХ ALMANCAX. НА НАШЫХ ФОРУМАХ ВЫ МОЖАЦЕ ЗНАЙСЦІ УСЮ ПАТРЭБНУЮ ІНФАРМАЦЫЮ ПРА ГЕРМАНІЮ І НЯМЕЦКУЮ МОВУ.
    3,14
    Удзельнік

    Sahifat-уль-Sadschadiyy
    Aussprache: sahiifat-ulsadschdschaadiyy ў
    арабская: الصحيفة السجادية
    фарсі: صحیفه سجادیه
    Englisch: закладка ал-Sajjadiyy

    Mehr Zum Thema Siehe:
    Sahifat-уль-Sadschadiyy

    Die Блатэр дэр Niederwerfung
    (Як-Sahifat-US-A Sadschadiyy)

    Імам Заин-уль-Абідзін (а).

    50. Эйнес сейнер Bittgebet über памерці Furcht

    Божа мой, Ду ты маеш валендэту, хрысціянства, эрзагену, вайну і інш.

    Алаха, які, напрыклад, быў Ду ў Дэйнеме Бух, і ён, Ду Дэйнен, Дыенен, Дэн Дайнэн, памёр за Ботшафт, Габрахт Бахштаф, Ду Дю Спрачст: Я, Я Майн Дыенер, Дзігеніген, Смерць ад таго, што я пачуў ніхто з Аладай Гнады; Дзень Алах вергiтт з Сундана. «[1]

    Wahrlich, фон міст (паўднёвы), быў Du Wei wet und von dem Du mehr weißt als ich. Так, гэта быў Дэйн Бух (meiner Taten). Falls die (gesegneten) Сітуацыя, якую можна знайсці ў любым пункце Deine allumfassende Vergebung hoffen würde, так што вы можаце зрабіць гэта. Спадзяюся, што вам трэба будзе, вы зможаце пазнаёміцца ​​з Herrn fliehen könnte, з гэтага часу вы можаце ўбачыць сябе. Wahrlich, Скачаць бясплатна партытуру: Прамая спасылка Verborgenes auf der Erde, not himmel ohne, das Du es erfasst. Du genügst als Belohnender, und Du genügst als Berechnender. Allah unser, Du verfolgst mich, падае ў любы момант, і ў вас ёсць, падае на Flucht ergreifen würde. Wahrlich, гэта ваша каманда, Dir, unterwürfig, demütig und bezwungen. Вадаспад на працягу ўсяго перыяду, калі я спадзяюся, спадзяюся, г-н. У гэтым падзенне выяўляюцца лініі, як і Deine Vergebung, якія адносяцца да лініі, і ўсё гэта адносяцца да Сусветнай Dir Dir huridet hur.

    Такім чынам, бегчы ў гэты момант, Бог, які не ведае, як Гезicherten Deiner Namen і бе dem dem, быў памер Hullen ад Deiner Herrlichkeit verbergen, гэта будзе Du Dich gnädig zegigst gegenüber dieser ängstlichen Seele und dieser schreckerfünen dönäänen dönenen dienen diener кан. Адпраўляйцеся (найперш) з Хіцэ Дайнс (Хеллен) Feuers?! У любым выпадку (Stalme Deines Donners ertragen kann). Вы маеце патрэбу ў (St) з der Stimme Deines Zornes?! Дашхалб, калі ты, Алах усер, Дэн Варліх, Іх бен ін неадпаведны Ман. Meine Sache з'яўляецца нічым, і Meine Bestrafung з Deine Herrschaft і да Atomgewicht steigern. Wahrlich, fall mees Bestrafung Deine Herrschaft steigern würde, Hätte ich Dich um Standhaftigkeit (гэта значыць, альтэрнатыва), у тым ліку і ў тым, што вы робіце. Aber Deine Autorität, God all in un, De Gröser und Deine Herrschaft ewiger, таксама як гэта трэба для таго, каб даведацца, што вам трэба будзе.

    Deshalb сеи свет Gnädig, аб Gnädigst Aller Gnädig, унд сеи міт свет nachsichtig. О, Джэн, Dem памерці Erhabenheit Ruhm унд дэр gehört, kehren Dich цу свет, Denn wahrlich, Du БИСТ дэр унд дэр Gnädig памерці Рагава ў Anneha кар'еру.

    [1] Heiliger Каран 39: 53

  • Каб адказаць на гэтую тэму, вы павінны ўвайсці ў сістэму.