Dvd музыка

ВІТАЕМ НА ФОРУМАХ ALMANCAX. НА НАШЫХ ФОРУМАХ ВЫ МОЖАЦЕ ЗНАЙСЦІ УСЮ ПАТРЭБНУЮ ІНФАРМАЦЫЮ ПРА ГЕРМАНІЮ І НЯМЕЦКУЮ МОВУ.
    quaresmatiqu ў
    Удзельнік

    Перш за ўсё, я хацеў бы падзякаваць almancax за DVD і карты слоў. Словы-карты выдатныя, шрыфт і колер слоў добра падрыхтаваны. Урокі на DVD таксама вельмі добра і дакладна растлумачаны, але ёсць праблема. Калі я падключаю DVD да кампутара, аўтаматычна адчыняецца галоўнае меню, і тут пачынае прайгравацца музыка, і калі я ўваходжу на ўрок, музыка працягвае гуляць, таму што ўрок адкрываецца незалежна ад меню. Такім чынам, я павінен закрыць меню. Я быў бы рады, калі вы знойдзеце рашэнне гэтай праблемы. Дзякуй.

    МухаяяeM
    Удзельнік

    Так, мы захавалі працягласць музыкі крыху даўжэй, але гэтая праблема будзе вырашана на новых DVD-дысках.
    Словы карты ў нашым 600 блізкасці слоў і ніякіх праблем з ёй, акрамя 1 слоў артыкула, хоць мы напісалі няправільна, мы ў цяперашні час слоўнікавыя карткі скончыліся, наша новыя словы карта ў кастрычніку будзе выпушчаная і колькасць карт, і слова нашых новых прадуктаў будзе павялічана.
    Карацей кажучы, мы пастаянна ўдасканальваем нашы прадукты і змест сайта, мы працуем, каб паменшыць кошт дастаўкі вы аплачваеце.
    Дзякуй за ўвагу.

Адлюстроўваецца 1 адказ (усяго 1)
  • Каб адказаць на гэтую тэму, вы павінны ўвайсці ў сістэму.