Рэкамендацыя прыкладання для правы кіроўцы

ВІТАЕМ НА ФОРУМАХ ALMANCAX. НА НАШЫХ ФОРУМАХ ВЫ МОЖАЦЕ ЗНАЙСЦІ УСЮ ПАТРЭБНУЮ ІНФАРМАЦЫЮ ПРА ГЕРМАНІЮ І НЯМЕЦКУЮ МОВУ.
    eyupcy
    Удзельнік

    Сябры, навучальны дыск і дадатак fahrschule каштавалі 80 еўра. Ён сказаў, што нават я не атрымаў нашых. Ці можаце вы парэкамендаваць праграму, якую можна спампаваць з Google Play? Гэта таксама можа быць платным. Пакуль гэта правільна. быць на турэцкай. Шукаю і не знаходжу. дзякуй

    amedxnumx
    Удзельнік

    У мяне ёсць Fahrschulcard, я магу атрымаць яго толькі праз тыдзень, дзякуючы гэтаму дадатку, без наведвання заняткаў.

    Fahrschüler – FAHRSCHULCARD

    Але не кожны можа атрымаць яго, толькі ўладальнікі кантрактнай ліцэнзіі могуць атрымаць яго, напішыце мне ў літарку, калі вы не можаце знайсці кантрактнага ліцэнзіата

    kncin з'яўляецца
    Удзельнік

    Сябар, калі ты ўсё яшчэ шукаеш дадатак, у нас на форуме ёсць 1. Я напісаў на форуме. Купіў ліцэнзію. Даў грошы. Потым аддаў іншаму сябру з форуму, каб не прападаць. Я думаю, што гэты сябар вярнуў мінулае.

    muhendus
    Удзельнік

    Сябар, калі ты ўсё яшчэ шукаеш дадатак, у нас на форуме ёсць 1. Я напісаў на форуме. Купіў ліцэнзію. Даў грошы. Потым аддаў іншаму сябру з форуму, каб не прападаць. Я думаю, што гэты сябар вярнуў мінулае.

    Прывітанне, сэр, калі праграма вадзіцельскіх правоў усё яшчэ працуе, вы можаце падзяліцца са мной інфармацыяй?

    Вялікі дзякуй, добрага дня. :)

    пакутнік şüheda
    Удзельнік

    Дзякуй, няхай Бог дапамагае тым, хто чакае візы... Брат Геміні, яны папрасілі толькі дакументы, у тым ліку тое, што ён грамадзянін Германіі, яны не прасілі ні заробку, ні кантракту на жыллё, мая жонка дала тое, што патрабавалася, і віза прыйшла праз 13 дзён. Калі нічога не пойдзе не так, вашу візу могуць выдаць на працягу 10 дзён... Сябры, прабачце, я напісаў не там, я не магу выдаліць напісанае. Я таксама прашу прабачэння :-

    mteexnumx
    Удзельнік

    Я здаў экзамен з дадаткам Adac і атрымаў ліцэнзію.

    Сезайбал
    Удзельнік

    Прывітанне, у каго-небудзь ёсць інфармацыя аб дадатку для атрымання нямецкіх вадзіцельскіх правоў, я быў бы ўдзячны, калі б вы маглі дапамагчы, загадзя дзякуй

Адлюстраванне 6 адказаў - ад 1 да 6 (усяго 6)
  • Каб адказаць на гэтую тэму, вы павінны ўвайсці ў сістэму.