Электронны слоўнік Bundle Quiz

ВІТАЕМ НА ФОРУМАХ ALMANCAX. НА НАШЫХ ФОРУМАХ ВЫ МОЖАЦЕ ЗНАЙСЦІ УСЮ ПАТРЭБНУЮ ІНФАРМАЦЫЮ ПРА ГЕРМАНІЮ І НЯМЕЦКУЮ МОВУ.
    МухаяяeM
    Удзельнік
    Чарговая ўзнагародамі віктарына ад almancax!

    Электронныя слоўнікі выйгрышныя віктарыны

    Удзел у віктарыне-пераможцы электроннага слоўніка пачнецца ў 01.02.2013:23 вечара пятніцы, 30 (гэтага вечара) і скончыцца ў 02.02.2013:20 у суботу, 00 (заўтра ўвечары). уведзены паміж гэтымі гадзінамі. Удзельнікі могуць прыняць удзел уверсе старонкі. Яны змогуць прыняць удзел у конкурсе, націснуўшы кнопку «Конкурс віктарыны» ў меню збоку і выбраўшы Конкурс віктарыны «Электронны слоўнік», які атрымаў узнагароду на старонцы што адкрываецца.
    Конкурс будзе праходзіць у агульнай складанасці пытанняў 20, пытанні былі абраныя як змешаныя з рознымі розныя тэмы.
    Конкурс можа быць уведзены толькі адзін раз, перабоі ў падачы электраэнергіі, нават калі палова выпадкаў застаюцца ў канкурэнцыі ў выніку праблем будзе другі раз доступу падлучэння да Інтэрнэту.
    Удзел канкурсанта ў розных імёнах з рознымі членамі форуму, каб зарэгістравацца для ўдзелу ў конкурсе і падобных парушэнняў не дапускаецца.
    У спісе пунктаў будзе апублікаваны па стане на момант заканчэння канкурсантак конкурсу, якія атрымалі найбольшую колькасць балаў (ці, хутчэй, большасць удзельнікаў, якія правільна) былі разгледжаны раней усіх.
    Калі высокі бал ўладальніку (найбольш дакладны нумар) будзе глядзець на больш чым аднаго ўдзельніка, калі ён будзе глядзець на перыяд стан канкурэнцыі і выпрабаванні, як толькі першы быў sayılacaktır.tes быў раз скончаныя ў тым жа заканчэнні тады almancax форуму дзякуй прынята балаў краме яны збіраюць значэнне і якія атрымалі найбольшую колькасць ачкоў будзе ўлічвацца ў першую чаргу.
    Усе ўдзельнікі, якія ўдзельнічаюць ва ўзнагародах віктарыны будуць аўтаматычна дададзены да канкурэнцыі на рынку ў канцы іх ацэнкі на гэтай віктарыне рахунак.
    Заўвага: Для таго, каб прыняць удзел у конкурсе, вы павінны быць па крайняй меры 10 штодня члены almancax.
    Кожнае пытанне стаіць 250 акуляры рахункаў на рынку ў выніку канкурэнцыі на гэтым шляху aktarılacaktır.örneg 10 2500 рынкаў будзе дададзены да ўдзельніка, правільна ўказвае.

    Ўсе выдаткі, панесеныя падчас перадачы Узнагароды будзе несці almancax канкурсантаў.

    394-firsat-electronic-sozluk-6-language-translation-105457302.jpg

    Ўзнагароды: 6 Мова Электронны слоўнік

    Камплект пастаўкі: Электронны слоўнік, Кіраўніцтва па эксплуатацыі, батарэя

    У 6 60.000 больш, чым словы, англійская, нямецкая, французская, італьянскі, іспанскі, турэцкі.

    Слоўнік разы 20 хутчэй, чым звычайнае выкарыстанне.

    Дзеці ідуць у школу павялічвае хуткасць нямецкіх і англійскіх урокаў.

    Пры паездках за мяжу вы затрымаліся на нямецкай або англійскай мове вызваляе вы не ведаеце, нават у цяжкія моманты.

    6 10.000 слоў у якасці мовы (усяго 60.000 слоў) на англійскай, нямецкай, французскай, італьянскай, іспанскай, турэцкай.

    Сусветнае час, канвэртар валют, калькулятар, гадзіннік, будзільнік, вялікі ВК-экран, маленькі і лёгкі дызайн.

    акумулятар выкарыстанне часу з 6 12 месяцаў месяцаў у залежнасці ад інтэнсіўнасці выкарыстання.

    МухаяяeM
    Удзельнік

    Наш конкурс, як я сказаў у маім паведамленні вышэй гістарычных гадзіны 02.02.2013 20: 00 было скончана па стане на fuk_xnumx быў пачаты нашым першым.
    Праблема 20 16, даючы правільнае Congratulations адказу на тэст першага fuk_xnumx сябар.
    Вынікі яны атрымліваюць ад сяброў, якія прынялі ўдзел у конкурсе, як быў загружаны рынак пад увагу кропак.
    Дзякуй за ўвагу.

    reyyan ў
    Удзельнік

    Я прапусціў дату канкурэнцыі. birdaha Я спадзяюся, што ў наступны раз. Мы таксама віншуем нашых пераможцаў сябру

    Roye
    Удзельнік

    Yaaaaa сказаў мне і гарызонт, але сёння я зразумеў месца спаборніцтваў :(  я зрабіў усё ў парадку, зараз буду плакаць :)

    МухаяяeM
    Удзельнік

    Не хвалюйцеся, мы будзем працягваць конкурс :)

    Roye
    Удзельнік

    Мы з нецярпеннем чакаем :)

Адлюстраванне 5 адказаў - ад 1 да 5 (усяго 5)
  • Каб адказаць на гэтую тэму, вы павінны ўвайсці ў сістэму.