Што вы хочаце ад неверагоднай кампаніі?

> Форумы > almancax Спадарожныя тавары і паслугі Навіны і аб'явы > Што вы хочаце ад неверагоднай кампаніі?

ВІТАЕМ НА ФОРУМАХ ALMANCAX. НА НАШЫХ ФОРУМАХ ВЫ МОЖАЦЕ ЗНАЙСЦІ УСЮ ПАТРЭБНУЮ ІНФАРМАЦЫЮ ПРА ГЕРМАНІЮ І НЯМЕЦКУЮ МОВУ.
    МухаяяeM
    Удзельнік

    Што атрымае наш першы прадукт для навучання ў Германіі?

    Паважаныя чытачы, калі вы памятаеце, за апошнія гады мы рассылалі бясплатныя нямецкія адукацыйныя дыскі (толькі пры ўмове пакрыцця платы за дастаўку) тысячам нашых членаў.
    Калі якасць выявы гэтых навучальных кампакт-дыскаў, выпушчаных у выдавецтве ў Стамбуле, не была ацэнена нашымі членамі, мы скончылі нашу бясплатную кампанію па навучанні на нямецкіх CD.
    У гэты час мы пачалі працу над новымі кампаніямі і выйшлі на апошнія этапы гэтых намаганняў.
    Перад тым, як пачаць сваю кампанію, вы ўлічыце меркаванні і пажаданні нашых наведвальнікаў і ўдзельнічаеце ў гэтым апытанні, а больш падрабязна напішыце вашыя запыты і патрэбы па гэтым пытанні, павялічвае разнастайнасць і эфектыўнасць нашай прадукцыі.
    Усе прадукты, якія мы будзем прапаноўваць пад назвай кампаніі, БЯСПЛАТНА, вам будзе прапанавана пакрыць толькі кошт дастаўкі.
    Наша прадукцыя цалкам падрыхтавана камандай almancax з выкарыстаннем найноўшых тэхналогій. Напрыклад, усе відэаролікі курсаў падрыхтаваны ў фармаце HD (High-Definition - высокая якасць). Відэаролікі здымаюцца камерамі высокага стандарту з функцыямі HD. Нашы слоўнікавыя карткі кішэннага памеру, не зношваюцца, тоўстыя і якасныя, вырабляюцца з кардону, таму незадаволеных, як на раздадзеных у мінулым годзе дысках, ніколі не будзе.
    Выдаткі на вытворчасць і рэпрадукцыю нашай прадукцыі пакрываюцца almanx і яе спонсарамі, і паколькі яна адпраўляецца тысячам людзей, транспартныя (грузавыя) выдаткі не могуць быць аплачаны нашым сайтам.
    Наша кампанія пачнецца ў бліжэйшы час. Першая кампанія будзе вызначацца па выніках гэтага апытання.
    Дзякуй за ўвагу.

    Для кампаній : Каб падтрымаць і спансіраваць нашы кампаніі або рэкламаваць, калі ласка, увайдзіце на форум і адправіць асабістае паведамленне.

    Ertunga
    Удзельнік

    Вельмі цікава .. Вельмі ўдалы на такім невялікім форуме, я быў сапраўды здзіўлены такой падзеяй і ад усяго сэрца віншую вас з прадпрымальніцкай дзейнасцю.

    МухаяяeM
    Удзельнік

    Маленькі?  :)
    Almanx - гэта першы і адзіны ў Турцыі (не лічачы нават нашых маленькіх фатэляў), а таксама самы вялікі нямецка-нямецкі форум.
    Так, вы на самой справе маеце рацыю, гэты невялікі форум даў сотням удзельнікаў бясплатны навучальны набор па нямецкай мове, які складаецца з 14 кампакт-дыскаў.
    Ён таксама бясплатна прадаставіў тысячам наведвальнікаў (прыблізна 20.000 14 чалавек), перадаўшы вычарпальны змест нямецкага навучальнага набору, які складаецца з XNUMX кампакт-дыскаў, на адзін CD.
    Гэта першая ў Турцыі і сапраўды неверагодная і складаная для дасягнення olaydır.özellikl - гэта не арганізацыя, якая працуе пад Інтэрнэтам.
    Але мы думалі, што мы распрацавалі, планавалі і зразумелі, нам удалося.
    Мы гэтага не задаволілі, думалі пра новыя кампаніі, выпусцілі новыя прадукты.
    І мы сцвярджаем, што мы пашлем столькі, колькі вы хочаце, каму-небудзь, хто хоча без абмежаванняў, мы сустрэнемся з усімі, нават калі 20.000 не запатрабуецца.
    Паколькі вытворчасць гэтых новых вырабаў вырабляецца цалкам кампаніяй Almanx, мы вельмі ўпэўнены ў якасці, і мы не будзем мець ні аднаго наведвальніка, які не задаволены.
    Мы пачнем распаўсюджвацца вельмі хутка, прытрымліваемся нашага форуму і аб'яваў, не выпусцім магчымасці Almanx  ;)

    Ertunga
    Удзельнік

    Мой форум выкладчыкаў у цэлым не вельмі актыўны, сказаў я мала, і я не ведаю пра колькасць членаў.

    ysfslmz
    Удзельнік

    Маленькі?  :)
    Almanx - гэта першы і адзіны ў Турцыі (не лічачы нават нашых маленькіх фатэляў), а таксама самы вялікі нямецка-нямецкі форум.
    Так, вы на самой справе маеце рацыю, гэты невялікі форум даў сотням удзельнікаў бясплатны навучальны набор па нямецкай мове, які складаецца з 14 кампакт-дыскаў.
    Ён таксама бясплатна прадаставіў тысячам наведвальнікаў (прыблізна 20.000 14 чалавек), перадаўшы вычарпальны змест нямецкага навучальнага набору, які складаецца з XNUMX кампакт-дыскаў, на адзін CD.
    Гэта першая ў Турцыі і сапраўды неверагодная і складаная для дасягнення olaydır.özellikl - гэта не арганізацыя, якая працуе пад Інтэрнэтам.
    Але мы думалі, што мы распрацавалі, планавалі і зразумелі, нам удалося.
    Мы гэтага не задаволілі, думалі пра новыя кампаніі, выпусцілі новыя прадукты.
    І мы сцвярджаем, што мы пашлем столькі, колькі вы хочаце, каму-небудзь, хто хоча без абмежаванняў, мы сустрэнемся з усімі, нават калі 20.000 не запатрабуецца.
    Паколькі вытворчасць гэтых новых вырабаў вырабляецца цалкам кампаніяй Almanx, мы вельмі ўпэўнены ў якасці, і мы не будзем мець ні аднаго наведвальніка, які не задаволены.
    Мы пачнем распаўсюджвацца вельмі хутка, прытрымліваемся нашага форуму і аб'яваў, не выпусцім магчымасці Almanx  ;)

    Я handee
    Удзельнік

    кампакт-дыскі і паперы могуць аказваць падтрымку Я ПРЫВЯДЗЯ ЭКСПЕРТ A1, але я іду на шляху і хачу палепшыць сябе .. дзякуй.

    Я Belal
    Удзельнік

    cd і карты былі б вельмі карысныя, але я лічу, што гэта было б карысна, дзякуючы ўсёй сям'і Almanx для такога даследавання, сябры добрыя.

    yýldýray
    Удзельнік

    Што атрымае наш першы прадукт для навучання ў Германіі?

    Паважаныя чытачы, калі вы памятаеце, за апошнія гады мы рассылалі бясплатныя нямецкія адукацыйныя дыскі (толькі пры ўмове пакрыцця платы за дастаўку) тысячам нашых членаў.
    Калі якасць выявы гэтых навучальных кампакт-дыскаў, выпушчаных у выдавецтве ў Стамбуле, не была ацэнена нашымі членамі, мы скончылі нашу бясплатную кампанію па навучанні на нямецкіх CD.
    У гэты час мы пачалі працу над новымі кампаніямі і выйшлі на апошнія этапы гэтых намаганняў.
    Перад тым, як пачаць сваю кампанію, вы ўлічыце меркаванні і пажаданні нашых наведвальнікаў і ўдзельнічаеце ў гэтым апытанні, а больш падрабязна напішыце вашыя запыты і патрэбы па гэтым пытанні, павялічвае разнастайнасць і эфектыўнасць нашай прадукцыі.
    Усе прадукты, якія мы будзем прапаноўваць пад назвай кампаніі, БЯСПЛАТНА, вам будзе прапанавана пакрыць толькі кошт дастаўкі.
    Наша прадукцыя цалкам падрыхтавана камандай almancax з выкарыстаннем найноўшых тэхналогій. Напрыклад, усе відэаролікі курсаў падрыхтаваны ў фармаце HD (High-Definition - высокая якасць). Відэаролікі здымаюцца камерамі высокага стандарту з функцыямі HD. Нашы слоўнікавыя карткі кішэннага памеру, не зношваюцца, тоўстыя і якасныя, вырабляюцца з кардону, таму незадаволеных, як на раздадзеных у мінулым годзе дысках, ніколі не будзе.
    Выдаткі на вытворчасць і рэпрадукцыю нашай прадукцыі пакрываюцца almanx і яе спонсарамі, і паколькі яна адпраўляецца тысячам людзей, транспартныя (грузавыя) выдаткі не могуць быць аплачаны нашым сайтам.
    Наша кампанія пачнецца ў бліжэйшы час. Першая кампанія будзе вызначацца па выніках гэтага апытання.
    Дзякуй за ўвагу.

    Для кампаній : Каб падтрымаць і спансіраваць нашы кампаніі або рэкламаваць, калі ласка, увайдзіце на форум і адправіць асабістае паведамленне.

    ofdag на
    Удзельнік

    Мне падабаюцца ўсе вашы тэмы. Я знайшоў больш, чым шукаў. Вялікі дзякуй. Я з нецярпеннем чакаю завяршэння вашай кампаніі.

    darkcityblues
    Удзельнік

    У выніку невялікай або вялікай аховы здароўя не мае значэння карысны сайт і іншыя сайты, якія могуць дапамагчы ў гэтым пытанні

    Я ezgigize
    Удзельнік

    CD адукацыі siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii !!!! Так ці я хачу мець навучальны кампакт-дыск у мяне ёсць :(

    muzafferxnumx
    Удзельнік

    evtttt Я таксама хачу навучыць CD і танцавальныя карты :)

    dielosch
    Удзельнік

    Мае дарагія адміны :D Гэта было пышна гэта ці :D Я сказаў, што, відавочна, не падабаецца стары :P :D😀 але чаго я хачу ў гэтай брашуры?
    Я задавалася пытаннем :D

    crnky
    Удзельнік

    Якія цудоўныя рэчы вы робіце...

    Я думаю, што гэта павінен быць навучальны кампакт-дыск, і было б вельмі карысна, калі б ён уключаў словы, артыкулы і лексіку ў іх формах множнага ліку. Таксама могуць быць розныя дыялогі. Гэта таксама карысна для вымаўлення :)

    bsrbyks
    Удзельнік

    У мяне ёсць якія навучаюцца кампакт-дыскі і карты новых членаў istiyoruuummm bitteeee.site oldm але вельмі yararlı.tbrk `т сапраўды edyrm

    Я cihant
    Удзельнік

    ich auh ,,, я таксама хачу бясплатны нямецкі адукацыйны дыск .bitte

Адлюстраванне 15 адказаў - ад 1 да 15 (усяго 134)
  • Каб адказаць на гэтую тэму, вы павінны ўвайсці ў сістэму.