Вывучэнне нямецкай мовы ў Стамбуле і трансмісію, якія хочуць прайсці A1 экзамен у адзін час?

> Форумы > Агульныя курсы нямецкай мовы і нямецкі A1 Family Reunion > Вывучэнне нямецкай мовы ў Стамбуле і трансмісію, якія хочуць прайсці A1 экзамен у адзін час?

ВІТАЕМ НА ФОРУМАХ ALMANCAX. НА НАШЫХ ФОРУМАХ ВЫ МОЖАЦЕ ЗНАЙСЦІ УСЮ ПАТРЭБНУЮ ІНФАРМАЦЫЮ ПРА ГЕРМАНІЮ І НЯМЕЦКУЮ МОВУ.
    Мемдух
    Удзельнік

    Прывітанне, хлопцы, гэта Мэмдух Гюнгер.

    Я жыву ў стамбульскім раёне Бейлікдзюзю. Я сустрэў Эліф Хока 2 месяцы таму праз Альманкакс. Я браў інтэрв'ю на многіх курсах, але ні адно з іх не здалося шчырым. Яе поспехі ўжо тлумачаць, наколькі простую адукацыю яна дае. Пасля доўгіх абмеркаванняў я пачаў браць урокі ў спадарыні Эліф і здаў экзамен А23 2011 снежня 1 г. Вынікі прыйшлі ўчора, і хаця 2 месяцы таму я не ведаў нават некалькіх слоў па-нямецку, мне ўдалося набраць 74 балы на адным экзамене. Настаўніца Эліф дае такі добры ўрок, што ён запамінаецца, і ў яе ёсць вельмі добрыя рэсурсы і даныя. У тым жа ключы ён забяспечвае цалкам дыдактычную адукацыю, а не завучванне на памяць. Адлегласць паміж домам і месцам, дзе я хадзіў на ўрокі, складае 2,5-3 гадзіны, а на грамадскім транспарце я кожны раз ехаў па 6 гадзін туды і назад. Я сказаў, ХАЙ ШЛЯХ БУДЗЕ ДОЛГІМ, КАЛІ ЧАС БУДЗЕ ДОЛГІМ, і, безумоўна, зрабіў правільна. ДЗЯКУЙ НАСТАЎНІК, ДЗЯКУЙ НЯМЕЦКІ... Тыя, хто шукае курс у Стамбуле, не блукаюць дарма, настаўнік Эліф, ёсць толькі адзін педагог па гэтым прадмеце, і я не ведаю іншага педагога.

    ВІДЭАЛЬНЫЯ ДОКУМЕНТЫ ДАКАЗЫ. (Гэта быў мой першы экзамен, і паверце мне, я вельмі хваляваўся, раней не праходзіў трэнінг. Дзякуючы настаўніцы Эліф страх знік, і я дамогся поспеху. Гэта была не толькі настаўніца, але і наша сястра.
    Адзін стрэл поўны ўдар ,,,,,

    a1.jpg

    мутым2
    Удзельнік

    Добрая рэклама elif hoca :)

    Мемдух
    Удзельнік

    Гэта не рэклама, брат, павер, факты пішуць. Я праходзіў навучанне ў яго асабіста. Няхай Бог будзе задаволены маім настаўнікам і маёй сястрой, я не шкадую сваіх малітваў, асабліва ў дзень іспыту, было шмат людзей, якія прайшлі курсы ў вялікіх навучальных установах і здавалі яго ў трэці раз. Мы амаль засталіся з прафесарамі ў параўнанні з тымі, хто сцвярджае, што атрымаў лепшую адукацыю....

    мутым2
    Удзельнік

    Праўда, сябар, які ты шчаслівы... Спадзяюся, ты заўсёды сустракаеш прыгожых людзей па душы..

    netalman па
    Удзельнік

    Прывітанне,

    Я не мог выстаяць, таму што маё імя было перададзена, я хацеў напісаць. :) Замест маёй рэкламы, якія прыязджаюць сябры спрабуюць падзякаваць almancax такім чынам, таму што яны паходзяць з almancax і - усе, хто жыве, ведаюць, - гэты перыяд сапраўды вельмі складаны і клапотны перыяд, і людзі могуць зразумець колер працы толькі пасля праходжання курса і здачы экзамену. Яны проста спрабуюць дапамагчы адзін аднаму, каб не памыліцца.

    Я думаю, што калі камусьці тут і трэба дзякаваць, то гэта чыноўнікам Германакса, якія былі з намі цалкам дзеля Бога, не шукаючы карысці ні ад каго, у тым ліку і ад мяне. На самай справе я зрабіў не так шмат, я проста выконваў свой абавязак. Гэта правільны. Гэта платформа, дзе кожны, выкладчыкі і студэнты, можа прынесці карысць і дапамагчы адзін аднаму. Няхай Бог дабраславіць усіх, хто ўнёс свой уклад. Прывітанне і павага…

    мутым2
    Удзельнік

    Прывітанне,

    Я не мог выстаяць, таму што маё імя было перададзена, я хацеў напісаць. :) Замест маёй рэкламы, якія прыязджаюць сябры спрабуюць падзякаваць almancax такім чынам, таму што яны паходзяць з almancax і - усе, хто жыве, ведаюць, - гэты перыяд сапраўды вельмі складаны і клапотны перыяд, і людзі могуць зразумець колер працы толькі пасля праходжання курса і здачы экзамену. Яны проста спрабуюць дапамагчы адзін аднаму, каб не памыліцца.

    Я думаю, што калі камусьці тут і трэба дзякаваць, то гэта чыноўнікам Германакса, якія былі з намі цалкам дзеля Бога, не шукаючы карысці ні ад каго, у тым ліку і ад мяне. На самай справе я зрабіў не так шмат, я проста выконваў свой абавязак. Гэта правільны. Гэта платформа, дзе кожны, выкладчыкі і студэнты, можа прынесці карысць і дапамагчы адзін аднаму. Няхай Бог дабраславіць усіх, хто ўнёс свой уклад. Прывітанне і павага…

    Дзякуючы гэтаму мы даведаліся, хто вы ў нашай настаўніцы Эліф, жадаю вам поспеху ..

    netalman па
    Удзельнік

    Danke schön.  :)  Дай бог табе.

    fotoademxnumx
    Удзельнік

    Настаўніца Эліф, я рады, што прыйшоў да вас дзякуючы гэтаму сайту, і мне было прыемна прайсці яго за адзін раз, нават калі я не ведаю нямецкай мовы. Няхай Бог дабраславіць вас і нямецкую мову. Я рады, што рэкамендую мая настаўніца Эліф, якую я рэкамендаваў іншым сябрам тут і якая сама дасягнула поспеху ў курсе за адзін раз, як фінансава, так і духоўна.

      01.20.2012 дата экзамену
        вынік: 83
    З найлепшымі пажаданнямі Адаму Дэміру

    гуру
    Удзельнік

    Як так, што мы паспяхова праходзім курс за 4 тыдні? Прабачце, але нават на вашым сайце не напісана, дзе знаходзіцца курс. вы не надзейныя, цалкам рэкламуеце.

    netalman па
    Удзельнік

    МЫ ДАКАЗАЛІСЯ СЕРТЫФІКАТАМІ, ЯКІЯМЫ НАДЗНАЧЫЛІСЯ ГАДАМІ, ВЫСОКІЯ АЦЭНКІ, АТРЫМАЛЫЯ НА ЭКЗАМЕНТЕ, І НЯМА СТУДЭНТАЎ, ЯКІЯ ПРАСТАЮЦЬСЯ НА ЭКЗАМЕНТЕ.

    Звяртайцеся да нас з просьбай не пісаць НАШЫЯ ПРЫЧЫНЫ, НЕ ЗНАЙШЛЕНЫЯ ТОЛЬКІ РЭГІЁНАМ, УСЕ ТУРЭЧЧЫНЫ "НЕ АДРАСЫ".

    КАЛІ ТАКОГА НЕ ДАСТУПІЦЬ ДА ВАС, ВЫ МОЖАЦЕ ПЫТАЦЬ У ВЛАДЫ САЙТА, ​​ЯКІ ВЫ ТУТ У -ГЕРМАНКАКСЕ!

    МухаяяeM
    Удзельнік

    Як так, што мы паспяхова праходзім курс за 4 тыдні? Прабачце, але нават на вашым сайце не напісана, дзе знаходзіцца курс. вы не надзейныя, цалкам рэкламуеце.

    Са статыстыкі відаць, што да гэтага часу няма ніводнага студэнта, які б не здаў экзамен А1.

    гуру
    Удзельнік

    Калі быць лагічным, нідзе ў свеце нельга даць 100% гарантыі поспеху. Як кожны стажор здае экзамен? На сайце пакуль нават не пазначаны адрас. Там напісана перавозка адным аўтамабілем, але ўказана месца Гёзтэпе. цікава, як дабрацца =)

    dielosch
    Удзельнік

    Дзе адміністратар Мухарэма? Ці можаце вы даць інфармацыю пра гэты курс?

    МухаяяeM
    Удзельнік

    Калі быць лагічным, нідзе ў свеце нельга даць 100% гарантыі поспеху. Як кожны стажор здае экзамен? На сайце пакуль нават не пазначаны адрас. Там напісана перавозка адным аўтамабілем, але ўказана месца Гёзтэпе. цікава, як дабрацца =)

    Даецца стоадсоткавая гарантыя поспеху, узровень поспеху відавочны. Каментары відавочныя.
    Ад вас залежыць, рэпутацыя ці не.

    МухаяяeM
    Удзельнік

    Дзе адміністратар Мухарэма? Ці можаце вы даць інфармацыю пра гэты курс?

    Добры дзень dielosch, вы даўно адсутнічалі, вітаем вас на форуме. :)
    Курс нямецкай мовы ў Стамбуле належыць нашай настаўніцы Эліф, якая з'яўляецца адным з інструктараў almancax і мае вельмі высокі ўзровень паспяховасці. :)

    гуру
    Удзельнік

    Я думаю, што гэты сайт мае дамоўленасці з лэдзі Эліф, я больш не разумею. Я сустрэў сябе Эліф у пятніцу. Толькі ў пятніцу ваш сайт быў у зусім іншым стане. чаму я павінен заклікаць да падрабязнага шляху. Сама дама Устэлік Эліф сказала па тэлефоне, што ў мяне ёсць офіс. Я патэлефанаваў у інстытут імя Гётэ, яны таксама не ведаюць такога месца. Такім чынам, я не кажу пра даследаванні, якія я

Адлюстраванне 15 адказаў - ад 1 да 15 (усяго 20)
  • Каб адказаць на гэтую тэму, вы павінны ўвайсці ў сістэму.