Імпарт золата ў жаніха і нявесты парады

ВІТАЕМ НА ФОРУМАХ ALMANCAX. НА НАШЫХ ФОРУМАХ ВЫ МОЖАЦЕ ЗНАЙСЦІ УСЮ ПАТРЭБНУЮ ІНФАРМАЦЫЮ ПРА ГЕРМАНІЮ І НЯМЕЦКУЮ МОВУ.

    прывітанне;
    Сябры, я крыху паглядзеў ваш форум і ўбачыў, што шмат людзей (асабліва жаніхоў і нявест) прыязджае ў Германію.
    У іх ёсць вялікае жаданне і жаданне. Не памыліцеся, але я хачу вас папярэдзіць, што гэта не рай у вашых фантазіях.
    Нават у залежнасці ад сужэнца і сям'і, гэта месца можа стаць горшым, чым пекла, не забывайце пра гэта
    Першыя людзі, якія прыехалі ў Германію са сваіх вёсак, могуць стаць выключэннем.
    У мяне ёсць некалькі хуткіх парад для вас;
    1-Калі ваш бізнес у Турцыі; Таму, калі вы ведаеце сябе ноччу, дакладна не прыязджайце ў Германію (калі ён любіць, хай прыязджае :) )
    2-Я шукаю прыгод, і калі вы скажаце, што вельмі люблю сваю жонку, (Маліцеся, каб жонка і сям'я былі добрымі) 
      а-) Не мець дзяцей на працягу першых 3 гадоў.
      б-) Не ўступайце ў псіхалогію беспрацоўя, як толькі прыйдзеце, не настройвайся, я зраблю ўсё, што гэта будзе.
      c-) Вы павінны пайсці на моўны курс. У вас зараз 6 + 3 месяцы (900 гадзін) (дайце экзамен b1)
      г-) Прайдзіце ў Турцыі навучанне ў адпаведнасці са сваёй прафесіяй (не забудзьцеся патрапіць у сіндром беспрацоўя, лепшая інвестыцыя - гэта інвестыцыі, зробленыя людзям)
    Насамрэч, можна яшчэ шмат чаго напісаць, але ўжо позна...
    Хай выратавае вас Алах.
    З павагай.

    KAZENIS
    Удзельнік

    saoL, але мне не падабаецца гэтае слова імпарту !!

    jentzsch2
    Удзельнік

    Большасць сяброў тут імкнецца не прыехаць у Германію, а сустрэцца са сваім мужам, чалавекам, якога яны любяць, таму яны церпяць так шмат стрэсаў і гэтай цяжкасці.

    У любым выпадку дзякуй за вашу параду .. :)

    merytyl з'яўляецца
    Удзельнік

    Паважаны Штутгарт, дзякуй за параду!! Але я ўсё яшчэ не разумею, якая ваша мэта? Здаецца, ваша турэцкая мова вельмі добрая. Я думаю, што вы адзін з тых, хто пакінуў сваю вёску і паехаў у Германію!! Вы можаце сумуйце там, але не забывайце, што ў вас яшчэ ёсць шанец вярнуцца ў Турцыю. Мы вядзем псіхалагічную вайну. Праблема выйшла за межы фізічных вымярэнняў. Зараз! Мы рызыкуем усім.. Гэта можа быць рай або пекла, вы ведаю што, мяне нават не цікавіць!!! Пакуль мы збіраемся разам з мужам, гэта наша мэта!! Я прашу вас пакінуць сваё ПАПЯРЭДЖАННЕ і каментарыі пры сабе!! Акрамя таго, дзякуй за вашыя малітвы! Няхай Бог вядзе ваш шлях……

    фурдом
    Удзельнік

    Мне таксама не спадабаўся гэты тэрмін, мне не спадабалася слова імпарт, але дзякуй за параду. Я таксама бачыў, што вы маеце рацыю з мовай: нават туркі, жанатыя на немцах, размаўляюць па-нямецку вельмі дрэнна і ў граматыцы застаюцца нулявымі.

    Зноў прывітанне;
    Перш за ўсё, я рады, што сябры напісалі свае станоўчыя ці адмоўныя меркаванні.
    Калі я магу пакінуць знак пытання ў вашай галаве, як я шчаслівы. Мая мэта - папярэдзіць вас.
    Пераканайцеся, што ў вас ёсць план B,

    Mineralwasser
    Удзельнік

    Зноў прывітанне;
    Перш за ўсё, я рады, што сябры напісалі свае станоўчыя ці адмоўныя меркаванні.
    Калі я магу пакінуць знак пытання ў вашай галаве, як я шчаслівы. Мая мэта - папярэдзіць вас.
    Пераканайцеся, што ў вас ёсць план B,

    Я думаю, што тое, што вы сказалі, вельмі лагічна.. Я згодны з вамі, я так шкадую, што прыйшоў сюды.. будучыя сябры зразумеюць, калі яны прыедуць сюды…….

    Mineralwasser
    Удзельнік

    Працу тут знайсці вельмі цяжка... У мужа і жонкі павінна быць добрая праца, жыццё вельмі дарагое...

    фурдом
    Удзельнік

    Я думаю, што тое, што вы сказалі, вельмі лагічна.. Я згодны з вамі, я так шкадую, што прыйшоў сюды.. будучыя сябры зразумеюць, калі яны прыедуць сюды…….

    Калі ты шкадуеш, што прыйшоў, чаму б табе не вярнуцца, дружа, я знайшоў працу, як толькі прыйшоў, як гэтая праца? Хто хоча працаваць, той знойдзе працу ў любым пункце свету, таму не размаўляйце, не ведаючы пра гэта. Ніхто не цікавіцца Германіяй ці любой іншай краінай. Вядома, ні ў адной такой прыгожай краіне, як Турцыя, я не магу змяніць месцазнаходжанне Турцыі, але абставіны заўсёды вядуць людзей да іншай партыі. 

    KAZENIS
    Удзельнік

    Дык што мне рабіць, тады я ад усяго адмаўляюся?

    Mineralwasser
    Удзельнік

    Калі ты шкадуеш, што прыйшоў, чаму б табе не вярнуцца, дружа, я знайшоў працу, як толькі прыйшоў, як гэтая праца? Хто хоча працаваць, той знойдзе працу ў любым пункце свету, таму не размаўляйце, не ведаючы пра гэта. Ніхто не цікавіцца Германіяй ці любой іншай краінай. Вядома, ні ў адной такой прыгожай краіне, як Турцыя, я не магу змяніць месцазнаходжанне Турцыі, але абставіны заўсёды вядуць людзей да іншай партыі.  

    Калі гэта залежыць ад мяне, я адразу вярнуся! але мая жонка робіць ausbildung, таму мы павінны заставацца .. калі справа даходзіць да пошуку працы, гэта залежыць ад таго, дзе вы жывяце.

    Mineralwasser
    Удзельнік

    Дык што мне рабіць, тады я ад усяго адмаўляюся?

    Калі вы задаволены сваім жыццём, навошта вам здавацца ...

    фурдом
    Удзельнік

    Калі гэта залежыць ад мяне, я адразу вярнуся! але мая жонка робіць ausbildung, таму мы павінны заставацца .. калі справа даходзіць да пошуку працы, гэта залежыць ад таго, дзе вы жывяце.

    Не мае значэння, я жыву ва Усходняй Германіі. Замежнае насельніцтва тут вельмі нізкае ў параўнанні з Заходняй Германіяй. Магчымасцей для працаўладкавання менш, чым у Заходняй Германіі, і ў нашай краіне назіраецца большая варожасць. як ты можаш сказаць Я бачыў тут шмат турэцкіх людзей, і я даю нямецкай дзяржаве права для тых, хто не працуе. Мой сябар, калі ты не можаш знайсці працу, ідзі пашукай працу за 2,5 еўра, ідзі там працаваць, калі твая праца ім спадабаецца, яны забяруць цябе на vollzeit

    Симург
    Удзельнік

    Калі ты шкадуеш, што прыйшоў, чаму б табе не вярнуцца, дружа, я знайшоў працу, як толькі прыйшоў, як гэтая праца? Хто хоча працаваць, той знойдзе працу ў любым пункце свету, таму не размаўляйце, не ведаючы пра гэта. Ніхто не цікавіцца Германіяй ці любой іншай краінай. Вядома, ні ў адной такой прыгожай краіне, як Турцыя, я не магу змяніць месцазнаходжанне Турцыі, але абставіны заўсёды вядуць людзей да іншай партыі.  

    FUCHS сябар, я з вамі згодны да канца. Мая парада ІМПАРТНАМУ сябру, які даў нам залаты савет, гэта; калі вы пачнеце шлюб з плана B, вы ўжо пашкадуеце.
    Я тут медсястра, у сённяшніх умовах я вельмі добра зарабляю. У маіх умовах гэта выдатна, але нішто не можа адгаварыць мяне ад жонкі. Я дакладна прыехаў сюды, што гэта не рай.
    Але мая жонка вельмі каштоўная, і я хаджу паўсюль з завязанымі вачыма. Большасць маіх сяброў тут такія; ніхто не аматар Германіі.
    Але напэўна, гэта краіна, дзе тыя, хто ідзе з рознымі планамі, могуць быць незадаволеныя.

    KAZENIS
    Удзельнік

    Калі вы задаволены сваім жыццём, навошта вам здавацца ...

    Згодна з артыкулам, напісаным вашым сябрам, мы павінны ад яго адмовіцца .. !! Германія, ні дрэннай працы, ні жыцця, ні вады, ні вады .. Я дзякую вам за параду, але тое, што прыходзіць да вас, гэта добра для мяне.
    У выніку я кахаў і хачу быць з тым, каго люблю .. Кожны чалавек хоча жыць на радзіме, але што ты зробіш, калі няма магчымасці?

    узнёслы
    Удзельнік

    прывітанне Штутгартлі,

    Вы закранулі вельмі прыемную тэму. Зразумела, тут ёсць некаторыя выключэнні.
    Але вашае назіранне слушнае... Я з вамі згодны.
    (Ці вы імпартуеце, як я? ;D)
    Хто прыехаў у Германію, той пашкадаваў, а другі не змог...

Адлюстраванне 15 адказаў - ад 1 да 15 (усяго 108)
  • Каб адказаць на гэтую тэму, вы павінны ўвайсці ў сістэму.