Дзякуй вельмі тэкставы тэг я патрэбен настаўнік выпраўляе dedi.şimdi

> Форумы > Нямецка практыка Настольныя гульні > Дзякуй вельмі тэкставы тэг я патрэбен настаўнік выпраўляе dedi.şimdi

ВІТАЕМ НА ФОРУМАХ ALMANCAX. НА НАШЫХ ФОРУМАХ ВЫ МОЖАЦЕ ЗНАЙСЦІ УСЮ ПАТРЭБНУЮ ІНФАРМАЦЫЮ ПРА ГЕРМАНІЮ І НЯМЕЦКУЮ МОВУ.
    mamirecep
    Удзельнік

    Ты мне вельмі патрэбны. Я растлумачу свой 1 дзень і буду вельмі рады, калі вы зробіце пераклад на нямецкую мову. Я тлумачу, я прачнуся ў 7.30 раніцы. Паснедаю пасля абуджэння. Пазней магу пайсці ў школу. Пачатак школы ў 8.20:8. Пакідаю школу пасля 7 урокаў. Тады я абедаю ў 8 гадзін. Пасля ежы я вывучаю ад 10 да 10 урокаў. Гляджу на камп’ютар з 11 да XNUMX, потым сплю. Калі ласка, дапамажыце мне сёння

    https://www.dogrupara.com/

    нежыр
    Удзельнік

    Ты мне вельмі патрэбны. Я растлумачу свой 1 дзень і буду вельмі рады, калі вы зробіце пераклад на нямецкую мову. Я тлумачу, я прачнуся ў 7.30 раніцы. Паснедаю пасля абуджэння. Пазней магу пайсці ў школу. Пачатак школы ў 8.20:8. Пакідаю школу пасля 7 урокаў. Тады я абедаю ў 8 гадзін. Пасля ежы я вывучаю ад 10 да 10 урокаў. Гляджу на камп’ютар з 11 да XNUMX, потым сплю. Калі ласка, дапамажыце мне сёння

    Патрэбна дапамога ў перафарміраванні вашай праграмы, так?

Адлюстроўваецца 1 адказ (усяго 1)
  • Каб адказаць на гэтую тэму, вы павінны ўвайсці ў сістэму.