Хлусняю мне не далі від на жыхарства

ВІТАЕМ НА ФОРУМАХ ALMANCAX. НА НАШЫХ ФОРУМАХ ВЫ МОЖАЦЕ ЗНАЙСЦІ УСЮ ПАТРЭБНУЮ ІНФАРМАЦЫЮ ПРА ГЕРМАНІЮ І НЯМЕЦКУЮ МОВУ.
    Ohne ідэал
    Удзельнік

    Сёння ў мяне быў дэдлайн у Аўсландэраме. Каб атрымаць маё пасведчанне. Тэрміні 1 месяц таму, калі я прыйшоў дадому з ідэнтыфікацыйным пін-кодам, я пераканаўся, што зрабіў яго праз Інтэрнэт. Я нават праверыў, ці прыйшло яно з серыйным нумарам на паперы, якую яны мне далі, перш чым зрабіць гэта. Усё было ў парадку і чакала мяне, каб купіць. Я зрабіў дэдлайн роўна 1 месяц таму. Хадзіў сёння на канцавую станцыю і да жанчыны, якая падоўжыла мне сеанс. Сябры сказалі, што памыліліся і далі тэрмін, таму што твайго пасведчання не з'явілася. Гэта немагчыма, таму што мяне гэта апыталі, гэта было напісана ў інтэрнэце. Ён сказаў: «Верасень, дашліце мне ліст праз паўтара месяца, і калі я яго ўбачу, я адкажу». Ён сказаў: «Спытай мяне, верасень, ці прыедзе ён». Тады я адразу патэлефанаваў жонцы. Таму што я месяц таму пайшоў з дому. Перад ад'ездам мы разам аднавілі сеанс. Я выйшаў з дому адразу пасля. Таму што мы не ладзім. Жонка мне напісала, што даслала мне электронны ліст і што я яе пакінуў і пайшоў. Такім чынам, на падставе гэтага электроннага ліста яны не даюць мне мой від на жыхарства? Міліцыя нічога. Я пражыў пад адным дахам 1 гадоў. Мая жонка, дарэчы, старэйшая за мяне на 1 гадоў. Але я заслужыў застацца ў Германіі. Чаму яны робяць гэта цяпер? Ці можаце вы парэкамендаваць мне добрага юрыста з Франкфурта, які гэтым займаецца?

    Ohne ідэал
    Удзельнік

    Акрамя таго, мой fiktionbescheinigung да 11-га месяца. Я не атрымаў сваю картку да таго часу. Я не мог звязацца з імі ў новым fiktionbescheinigung. Што я павінен рабіць? Мне патрэбна мая кваліфікацыя. Калі Fiktionbescheinigung скончыцца, я аўтаматычна застануся беспрацоўным.

    бессардэчны
    Удзельнік

    Прывітанне, нічога з гэтага не выйдзе, у вас такая работа, павінны даць на 11-м месяцы, дадуць урэшце, маўляў, ад даты, калі вы падаліся на сесію, да даты, калі вы выйшлі з дому, 15 дзён, няма праблем, апошні варыянт - адвакат. Калі ў вас ужо ёсць b1, вы станеце грамадзянінам Германіі, калі вам споўніцца 7 гадоў, гэта так проста, не хвалюйцеся з гэтай нагоды.

    Ohne ідэал
    Удзельнік

    Ну, бессардэчны, я з жонкай падаў дакументы на жыхарства, як вы сказалі, праз 15 дзён выйшаў з дому. Жонка адразу напісала ліст, таму што я выйшаў з дому і напісаў шмат хлусні. Дык могуць яны мне сказаць? Кажуць, што ты з'ехаў з майго дома, ты цяпер незалежны, таму зноў павінен даваць антрагі самастойна? Гэта таксама доўгі працэс, і калі я не атрымаю зноў свой від на жыхарства або fiktionbescheinigung да 11-га месяца, я застануся беспрацоўным. Калі я застануся без працы, не будзе ніякіх перашкод, напрыклад, каб мяне не выгналі з Германіі.

    Прайшло амаль 6 месяцаў з моманту падачы заявы, а карта дагэтуль не прыйшла, калі ідзе працэс дэпартацыі, у аддзеле па справах іншаземцаў займаюцца за 1 гадзіну, але ўвесь час зацягваюць працу з выдачай віду на жыхарства. Мядзведзю, які прыехаў з Афганістана з чорнай гумай на нагах, далі картку на 1 гады, ён непісьменны, а нам такія цяжкасці дастаўляюць.

    бессардэчны
    Удзельнік

    Вы былі са сваім мужам, калі падалі заяўку на сесію, і распісаліся там у той дзень, нават калі ваша картка не прыйшла. Вы з першага дня ўласнік бестэрмінова, па законе, я думаю, у вас не будзе праблем. Перапісвайце адно і тое ж. Я павінен, але незалежна ад вашага мужа, вы ўсё роўна можаце атрымаць візу. Вы падаеце дакументы на грамадзянства. Калі вашы 7 гадоў скончыліся, усё скончылася, паніка дарэмная. Вы гэта робіце, навошта вам адпраўляць вас у Турцыю? Вы ўжо прайшлі гэты этап.

    Ohne ідэал
    Удзельнік

    Калі бяздушны я выйшаў з дому, мая жонка напісала і электронную пошту, і ліст майму афіцэру. Ён напісаў, што я яго пакінула і выйшла замуж за Германію ці што. Хлусня напісала шмат чаго не так. Я баюся, што Ausländeramt успрымае гэтую ілжывасць сур'ёзна. Думаю, таму той афіцэр усё роўна не даў мне від на жыхарства. Яны нас абшукваюць. Зрэшты, гэта неістотна, пажаніліся мы па-любоўнаму. Паколькі праз сакрэтнасць не маглі сказаць, што ваша натхненне даслала ліст, жанчына сказала, што ў верасні вы проста напішаце мне на электронную пошту і спытаеце, ці прыйшлі. Чаму я толькі ў яго пытаюся, няўжо там больш ніхто не працуе? Цяпер вы падумаеце аб паваротных шафах.

    бессардэчны
    Удзельнік

    часам я не магу зразумець цябе, ты панікуеш, гэта не робіцца настолькі, каб не верыць таму, што ты чуеш справа налева і г.д., або таму, што гаворыць твой муж, брат мой, ты заставаўся ў адным доме гадамі, можа няхай такі шлюб будзе фальшывым, дзеля бога :)
    Табе давядзецца даваць бясконца, забудзься пра гэта, стань грамадзянінам Германіі, калі скончацца твае 7 гадоў, хай розум расслабіцца, мы заўсёды павінны казаць адно і тое ж, глядзі на сваю працу, не хвалюйся за іх, калі Я не быў упэўнены, я б не стаў так пісаць

    Ohne ідэал
    Удзельнік

    Я не разумею бяздушнага. Не направа і не налева, а жонка сапраўды пісьмо напісала, напісала, што я яе кінуў і ажаніўся з Германіяй ці што. Цяпер мая праблема больш не бясконцая. Я магу атрымаць сваю 3-гадовую карту жыхарства, на якую я ўжо падаў заяўку і якую мне шчасна перавыдалі.

    бессардэчны
    Удзельнік

    Праз гэты час, дзе б ваш муж ні напісаў ліст, каму б ён ні напісаў, ён не паверыць, нават калі ніхто не паверыць, вы ўсё роўна атрымаеце свае правы ў судзе Ці можа 6-7 гадоў шлюбу быць хлуснёй? Калі б гэта было так, вы б развяліся праз два гады і г.д.

    Праз 7 месяцаў прыйшоў ліст, офіс па справах замежнікаў даў тэрмін сустрэчы на ​​наступным тыдні, 2 афганцы, якія падалі заяўку са мной, атрымалі від на жыхарства праз 1 месяц, я ўсё яшчэ вырашаю гэта.

Адлюстраванне 10 адказаў - ад 1 да 10 (усяго 10)
  • Каб адказаць на гэтую тэму, вы павінны ўвайсці ў сістэму.