SHOCK SHOCK !!! Да СІЛІ DVD ЗВЯЗАЕЦЦА ПРАВЯДЗІ VİELEN DANK FÜR

> Форумы > Запыты, прапановы, скаргі і патрабаванні > SHOCK SHOCK !!! Да СІЛІ DVD ЗВЯЗАЕЦЦА ПРАВЯДЗІ VİELEN DANK FÜR

ВІТАЕМ НА ФОРУМАХ ALMANCAX. НА НАШЫХ ФОРУМАХ ВЫ МОЖАЦЕ ЗНАЙСЦІ УСЮ ПАТРЭБНУЮ ІНФАРМАЦЫЮ ПРА ГЕРМАНІЮ І НЯМЕЦКУЮ МОВУ.
    Ezra dilberim
    Удзельнік

    МОЙ БАЦЬКА БЕН СВЯТА Анна АЛАНГСАЙД ГЕЛЬДЫМ ВАСЕЛКА ГЭТА АДНА СІТВНІЗДСКАЯ кар'ера I YYARARLANIY з АГЛЯДАЎ BEKLİYORUM ВЕЛЬМЫ ФАЙДАНАЛЬНЫ Я спрабую свае ВІЗЫ КРОСС ЗАПЫТЫ Я МОГУ, АДКАЗАНЫ З МЕСЯЦА МЯСЕ ЗАКАНЧУЮЦЬ У гэтым месяцы ЗАВЕРШЫЦЬ У DVD Я не мог запісацца ДАЛЕ ТУТ, АЛЕ Я СЕГА СЕЙЧАС, каб атрымаць яго КУХАР ТУШ ВЕЛЬМІ здзіўлены, АЛЕ ТОЛЬКІ ПРАБЛЕМА DVD Yi не працуе на каленях Я быў у ПРАГРАМЕ грузаадпраўшчыка Мне ТРЭБА, ШТО ТАК СУПАЦЬ ACAB БЕН, Я БУДЗУ Ў ІСТАНБУЛ Я БАКТЭРЫЯ ДЗЯБЕ Я ЗРАБІЎ ДУМАКАРТАЧНЫЯ КАРТЫ НАВАТ ІДЗЕШНЯЯ праца ВЕЛЬМІ tþkler Emeğinize ELİNIZE ЗДАРОЎЯ вы будзеце ED gitsem НАВАТ НЕПРЕРЫЎНЫЯ ПАСЛЯДКІ, ТАМУ ШТО ЛАЗМЫ НАС ГОТРЫЦЕ, БОЛЬШ ТРЭБА ДАЛЕЙ ПАТРЭБАЦЬ, ШТО Я ПРАГАДАЮ ЗДАРУЦЬ

    Türkeref ў
    Удзельнік

    Так, я замовіў яго, каб паспрабаваць шчасця, але ён прыйшоў сёння, хай дабраславіць вас Бог, дзякуй germanx... clap:) clap:) yuppi:) dankeschön.

    Пасля ўстаўкі DVD, калі вы націснеце праглядзець файлы ў якое з'явілася акне, вы апынецеся ў DVD. На DVD ёсць адна тэчка аўтаматычнага прайгравання, 2 аўтазапускі, 1 значок з назвай файлаў. Калі вы націснеце на першы файл аўтазапуску пад аўтазапускам, адкрыецца хатняя старонка DVD. Тады вы можаце пачаць свае ўрокі, сказаўшы ўступленне. Дарэчы, з усіх бакоў відавочна, што DVD - гэта прадукт вялікіх намаганняў.

    МухаяяeM
    Удзельнік

    Звычайна экран прывітання павінен з'явіцца, як толькі вы ўставіце DVD, вядома, таксама важныя налады вашага кампутара, калі функцыя аўтазапуску не ўключана, вам трэба ўручную запусціць файл autorun.exe на DVD.

    Мы дасылаем новыя DVD бясплатна ўсім сябрам, у якіх узніклі праблемы са сваімі DVD (плата за дастаўку не спаганяецца), калі ў вас ёсць праблемы, калі ласка contact@almancax.com Няхай пішуць на ваш электронны адрас і будзьце ўпэўненыя, што мы зробім усё магчымае.

Адлюстраванне 2 адказаў - ад 1 да 2 (усяго 2)
  • Каб адказаць на гэтую тэму, вы павінны ўвайсці ў сістэму.