Негатыўныя наступствы адсутнасці пастаяннага месца жыхарства ”Niederlassungserlaubnis”

> Форумы > Бізнэс і працоўнае жыццё ў Германія > Негатыўныя наступствы адсутнасці пастаяннага месца жыхарства ”Niederlassungserlaubnis”

ВІТАЕМ НА ФОРУМАХ ALMANCAX. НА НАШЫХ ФОРУМАХ ВЫ МОЖАЦЕ ЗНАЙСЦІ УСЮ ПАТРЭБНУЮ ІНФАРМАЦЫЮ ПРА ГЕРМАНІЮ І НЯМЕЦКУЮ МОВУ.
    istanbullu з'яўляецца
    Удзельнік

    Прывітанне сябры, прывітанне ўсім

    Прайшло 20 месяцаў з таго часу, як я прыехаў у Германію, і яны працягнулі маю сесію на 1 гады праз 2 год, калі я ўпершыню прыбыў. Тым часам я прачытаў / скончыў інтэграцыйны курс + экзамен па грамадзянстве.
    Я чуў, што паколькі мой від на жыхарства не бестэрміновы, могуць узнікнуць праблемы ў банкаўскай сферы (атрыманне крэдытнай карты - афармленне крэдыту) і з працаўладкаваннем. (Здаецца, яны аддаюць перавагу бестэрміновым сесіям)
    Нават на іншую працу ў працы, дзе вы можаце enter've пачуць такія рэчы, як мы павінны спытаць дазвол асобна? Ці з'яўляецца гэта справа ці іншыя пытанні, наш сябар мелі праблемы, так?

    У гэтай сувязі, веданне / вопыт сяброў, якія б папрасіць іх пракаментаваць.

    Усе almancax салют і аддаць даніну маёй сям'і.

    yenicerixnumx
    Удзельнік

    aleykümselam брат.

    Перш за ўсё, дазвольце мне напісаць тое, што я адчуў пра банк. Я пачаў, мы выкарыстоўвалі агульны банкаўскі рахунак з маёй жонкай муддэтаў, а потым я адкрыў свой рахунак у банку, калі на працоўным месцы давалі unbefristet vetragi. Перш за ўсё я трапіў на хатняе мерапрыемства. Я падумаў, што буду браць крэдыт на жыллё, мы пайшлі ў банк, таму што мой сеанс быў да 2020 года, ні адзін банк не хацеў крэдыт на жыллё. яны не далі. Яны сказалі, што калі перыяд сеансу нявызначаны, яны выкарыстоўвалі шмат рабатаў, каб не прапусціць прыехаць ці што-небудзь. тады я паспрабаваў атрымаць нармальны крэдыт. на гэты раз яны зрабілі разлік з максімальнай сумай, якую я магу вярнуць, якая дзейнічае да апошняга месяца маёй сесіі. Так, напрыклад, выкажам здагадку, што сесія заканчваецца ў другім месяцы 2017 года. Вам таксама патрэбна 2 еўра. Колькі можна вярнуць растэрміноўку 1000. Вы не можаце перажываць. але юк не прымае тарга, спарда, шпарка, баркла, калі вы кажаце, што я магу плаціць 250 еўра ў месяц. Штомесяц трэба плаціць 100. І, вядома, працэнтныя стаўкі самыя высокія. Існуе сайт, які называецца check250. Angebots знаходзяць вам самыя нізкія працэнты. На жаль, тыя, хто мае пасведчанне на часовае пражыванне, не могуць скарыстацца тамтэйшымі тарыфамі. Іншымі словамі, нават калі вы нерыфістэры, абавязковая сесія павінна быць бестэрміновай, вядома, для гэтай доўгатэрміновай запазычанасці. Што я зрабіў, я пайшоў купляць машыну, хадзіў у галерэю і купляў машыну, якую хацеў, на 24%. найбольш лагічна гэта адбылося.
    У мяне ёсць крэдытная картка, якую мне рэкамендаваў сябар. У мяне гэта атрымалася вельмі добра. Вы таксама можаце падаць заяўку, калі хочаце. Яны пачынаюцца з ліміту 1000.
    Калі кропка degisimi юрыдычна 1 гадоў у лагістыцы хочуць, каб хацець выйсці з неабходнасці рабіць па меншай меры 4 тыдняў апавяшчэння да вылету. Нягледзячы на ​​тое, што гэта не ў той жа сесіі. Вам не трэба прасіць спецыяльны дазвол на яго кажуць.

    istanbullu з'яўляецца
    Удзельнік

    Прывітанне яшчэ раз,

    Дзякуй брату yeniceri57 за доўгі і апісальны артыкул. Я ўважліва чытаў тое, што ён расказваў. Іншымі словамі, калі сесія не абмежаваная, яны альбо падтрымліваюць высокія працэнтныя стаўкі, альбо скарачаюць тэрміны растэрміноўкі. Такім чынам, зараз наша знаходжанне ў гэтай сітуацыі працуе на іх карысць у фінансавым плане. Калі вы не супраць, можаце падзяліцца імем гэтай крэдытнай карты?

    У мяне таксама ёсць дзіця з падвойным грамадзянствам, ён будзе спрабаваць зрабіць неабмежаваную сесію без напаўнення так 3 гадоў. Я выканаў усе неабходнае ў некаторай У канчатковым рахунку інтэграцыі.
    Я не думаю, што яны дазволяць шанец, але я буду старацца з усіх.

    Яшчэ раз дзякуй за адказ.
    Прывітанне і найлепшыя пажаданні…

    yenicerixnumx
    Удзельнік

    той жа самы памер майго брата

    wholehogger гэтыя людзі. раней загарэўся саму жыццё. cekip terketmisiz крэдыту тут. Яны пакутавалі, таму што яны хочуць, што адбываецца ў далёка.
    Я з'еў dedigin Ausländerbe- мы папрасілі магчымыя падаткі на маім bxnumx дакуменце. Ён сказаў, што не. Вы павінны чакаць на працягу часу, названага сеансу. ён не даваў на нявызначаны тэрмін без твару. але ваша сітуацыя адрозніваецца там, чым спытаць перавагі кар'еры.

    selametle

    бессардэчны
    Удзельнік

    Адносіны крэдытнага падзеі я хацеў бы даць крэдыт на прыклады, якія я даў з'яўляюцца сесіі, чым 27 месяцаў Targobank 5 гадоў, але 19.000 еўра 31.000 назад аплачаныя і г.д. жадаюць не мець Schufa, але не ваш нізкі і г.д., у той час як гэта год 4 7.500 EUROline абмежаваць крэдытную карту ў мяне ёсць я АДУ гладка 11.35 яны ацанілі б пасля 12.500 еўра на дваіх штогадовы creditplus судовага bankarama checkxnumx над атрыманымі крэдытамі працягласць сесіі падрыхтаваных ўжываннямі 24-месячнага yaptim 24 еўра aldim 12.500-4 пісталета грошай gelf з 5 рэзервовай оды і 13.177 еўра працэнтнай растэрміноўку, вядома, што-то на самай справе не атрымаць кайф, але я не магу дазволіць сабе ваду ў месяц еўра 677. Sparkasse гэта значыць мяне. Я ня лічу даў бы свае ўласныя банкаўскія працэнты 548 10000 еўра еўра. Мая парада іншых крэдытах, напрыклад, вашай сяброўкі checkxnumx dedigin скуры ілба Angebote добра ісці далей. Вызначана не атрымаць крэдыт ад саветаў Targobank. У мяне паўсталі праблемы ў доўгатэрміновых крэдытах мне твар у Сурат, але я Алам в. Я зрабіў тое, што я зрабіў заяўку на тэрмін да аднаго месяца на нявызначаны тэрмін на няпэўны час. даход saygilar

Адлюстраванне 4 адказаў - ад 1 да 4 (усяго 4)
  • Каб адказаць на гэтую тэму, вы павінны ўвайсці ў сістэму.