Я тэлефаную з Германіі ў Турцыю ці ў бытавых таварах кампанія, настойліва рэкамендую мы будзем у вас ёсць?

> Форумы > Германія і іншыя еўрапейскія краіны з адпаведным Генеральнага Капітула > Я тэлефаную з Германіі ў Турцыю ці ў бытавых таварах кампанія, настойліва рэкамендую мы будзем у вас ёсць?

ВІТАЕМ НА ФОРУМАХ ALMANCAX. НА НАШЫХ ФОРУМАХ ВЫ МОЖАЦЕ ЗНАЙСЦІ УСЮ ПАТРЭБНУЮ ІНФАРМАЦЫЮ ПРА ГЕРМАНІЮ І НЯМЕЦКУЮ МОВУ.
    kadirxnumx
    Удзельнік

    Прывітанне, сябры! Я магу разлічваць на адпаведную цану, можна атрымаць такую ​​лічбу.

    nesnil
    Удзельнік

    Тэлефаную, калі хто ведае, мы будзем рады

    kadirxnumx
    Удзельнік

    Я даследаваў, і яны разлічваюць выдаткі на кубічны метр, і многія кампаніі не даюць гарантыі на тавары, якія яны прывозяць, а тавары, якія вы купляеце, і кошт дастаўкі + падатак спаганяюцца з аднаго і таго ж рахунку, таму я адмовіўся і купіў тут . Асабіста я не рэкамендую гэтага. Вялікай розніцы няма. Калі вы можаце купіць яго тут, гэта гарантавана.

    sheyma
    Удзельнік

    Вы знайшлі кампанію ці ўсё яшчэ шукаеце? Я прывёз свае рэчы праз кампанію ў Стамбуле. Калі вам гэта трэба, я магу праглядзець файлы і знайсці адрас кампаніі і адходы.
    Калі вашы рэчы не вельмі важныя, не спрабуйце іх прынесці, паверце, яны занадта дарагія. Калі вы можаце прадаць яго, купіць там, вы атрымаеце тут больш прыдатныя рэчы. Тым не менш, я кажу, колькі грошай каштуе, каб прывесці свае даследаванні сюды і зрабіць адпаведны рахунак.

    k.uguz
    Удзельнік

    Добры дзень. Я сказаў, што напішу, каб вы ўсё яшчэ шукалі. Два месяцы таму я пераехаў з кампаніяй, якая называецца utr international house, і быў вельмі задаволены. Я рэкамендую і вам. Я выправіў спасылку ніжэй.

Адлюстраванне 4 адказаў - ад 1 да 4 (усяго 4)
  • Каб адказаць на гэтую тэму, вы павінны ўвайсці ў сістэму.