Свабодныя нямецкія кампаніі Vocabulary Cards Begins

> Форумы > almancax Спадарожныя тавары і паслугі Навіны і аб'явы > Свабодныя нямецкія кампаніі Vocabulary Cards Begins

ВІТАЕМ НА ФОРУМАХ ALMANCAX. НА НАШЫХ ФОРУМАХ ВЫ МОЖАЦЕ ЗНАЙСЦІ УСЮ ПАТРЭБНУЮ ІНФАРМАЦЫЮ ПРА ГЕРМАНІЮ І НЯМЕЦКУЮ МОВУ.
    МухаяяeM
    Удзельнік
    АБНОЎЛЕННЕ: НАША БЯСПЛАТНАЯ КАМПАНІЯ НА БЕРАМНІКІ НАВЧАННЯ СКАНЧАЕЦЦА І ДЗЯКУЙ ДЗЯКУЙЦЕ за ўважлівае ўвагу ўсім нашым членам і наведвальнікам.
    НАША ПРАДУКЦЫЯ ПРАДАЕЦЦА ЗА ЦЭНУ, І ВЫ МОЖАЦЕ ВЛАСЦІ НАШУ ПРАДУКЦЫЮ, АПЛАТЫ ЦІНУ ДАЛЕЙ ЗА РЫНАЧНАЙ ЦІННОСТЮ.

    шок! шок! шок!

    ГЭТА НЕ ЧУЛО! НЕ ВІДЫ! НЕ ДАЕЦЦА!

    ДРУГАЯ ДЗІЎНАЯ РЭКЛАМА З САМАГА БЯСПЛАТНАГА САЙТА!

    Як вядома, мы рассылаем нямецкі DVD "АДУКАЦЫЯ", які з'яўляецца самым жаданым прадуктам у апытанні, якое мы арганізавалі за апошнія месяцы, бясплатна каля 2 месяцаў.
    Цяпер мы рады прадставіць наш прадукт, НЕМСКІЯ СЛОВАВЫЯ КАРТЫ, які займае другое месца сярод самых жаданых прадуктаў у нашым апытанні, і мы аб'яўляем назву нашай кампаніі:

    З НЯМЕЦКАГА НЕ ВУЧЫЦЦА!
    DILEYENE НЯМЕЦКАЯ АДУКАЦЫЯ DVD
    DİLEYENE НЕМСКІЯ СЛОВА-КАРТЫ
    І ДА ЖАДАННЯ
    Цалкам БЯСПЛАТНА
    ДАСТАЎКА ад вас
    ПРАДУКТЫ АД ЗША

    Асаблівасці нашых нямецкіх картак:

    1. У адрозненне ад картак слоў на рынку, артыкулы напісаны вельмі вялікімі шрыфтамі, іх вельмі лёгка чытаць.
    2. На кожнай картцы з аднаго боку 10-14 слоў, карт туды-сюды, усяго 23 карты. Больш за 600 слоў даюцца ў множным ліку і артыкулах. Таксама дадаецца 60 мадэляў, якія размаўляюць па-нямецку.
    3. Гэтыя словы павінны ведаць тыя, хто рыхтуецца да іспыту А1.
    4. Яны найбольш часта выкарыстоўваюцца ў паўсядзённым жыцці.
    5. Карты з цэлафанавым пакрыццём, іх цяжка разарваць і насіць.
    6. Памер візітнай карткі, зручны для пераноскі.

    Ніжэй прыведзены выявы некаторых картак, колькасць адпраўленых карт - 20, каля 600 слоў.
    Словы пададзены з множным ліку і артыкуламі.

    Выявы з нямецкіх DVD і флэш-картак:


    нямецкі набор-1.jpg

    нямецкі набор-2.jpg

    нямецкі набор-3.jpg

    нямецкі набор-4.jpg

    НАШЫЯ НЕМЕЦКІЯ СЛОВАВЫЯ КАРТЫ з сённяшняга дня пачалі дасылацца разам з DVD-НЕМЕЦКАЙ АДУКАЦЫІ.
    Па меры павелічэння колькасці тавараў НЕ МОЖНА ПАВЫШЧЫЦЬ ПЛАТУ ДАСТАЎКУ, плата за дастаўку НЕ ЗМЯНІЛАСЯ, у залежнасці ад гарадоў яна складае ад 7 да 9 тл, як звычайна.

    Дзякуем за цікавасць да вядучага нямецкага адукацыйнага сайта almancax і прадуктаў almancax.

    gokhan.gzl
    Удзельнік

    Я хацеў бы падзякаваць адміністратарам сайта almacax за перадачу DVD у груз, не чакаючы выхаду. У грузе, які мне адправілі, я знайду толькі яшчэ адзін дробны прадмет, і калі я не папрашу келімавых карт, ці могуць нашы кіраўнікі даставіць іх нам?
    добрага дня

    МухаяяeM
    Удзельнік

    Паколькі нашы карткі слоў пачалі распаўсюджвацца з панядзелка, тыя, хто запытваў DVD, не маглі быць адпраўлены да гэтай даты, былі адпраўлены толькі DVD.
    Вядома, мы таксама можам адправіць карты пры ўмове, што вы аплаціце кошт дастаўкі.

    netalman па
    Удзельнік

    Прывітанне,

    Як і ўсе паслугі, якія вы да гэтага часу бясплатна прадастаўлялі, гэтыя новыя карткі будуць вельмі, вельмі карысныя для тых, хто хоча вывучыць нямецкую мову, і іх праца будзе значна прасцей падчас падрыхтоўкі да іспытаў. Дай бог табе. Мы жадаем вам працягваць поспех.

    саалескі
    Удзельнік

    Сёння прыбыў DVD. Дзякуй супрацоўнікам Almanx

    тата81
    Удзельнік

    Па-першае, добрая праца, прадукт прыбыў сёння. Прадукт добры, але ёсць праблема. Неабходна дакладна паведаміць пакупнікам. Была названа сума 7 - 9 TL у якасці платы за дастаўку. Я здагадаўся, што плата высокая, таму што я адпраўляў гэта праз PTT cargo раней. Атрымалася так, я спытаў афіцэра, чаму яна такая высокая, і ў рэшце рэшт, гэта не было нават 1 дэзі. Што мне сказалі была цана прадукту ўнутры + плата за дастаўку. Я думаю, што было б больш эфектыўна, калі б прадукт быў не бясплатным, а па нізкай цане. Прадукт добры. Мая мэта - інфармаваць людзей. Я атрымаў 1 DVD + 20 карткі са словамі, як сказана.

    Я жадаю, каб ваша навучанне было бесперапынным, з павагай, добрай працы

    МухаяяeM
    Удзельнік

    Добры дзень, мы ўжо рабілі некалькі заяў на гэты конт, давайце зробім гэта яшчэ раз.
    Перш за ўсё, я хачу паведаміць вам пра наступнае: Ёсць 2 спосабы дастаўкі, першы АДПРАЎНІК АПЛАТНЫ ГРУЗ'прыпынак і другі АПЛАТА ГРУЗІ ПАКУПЦА'Стоп.
    Адпраўшчык аплачвае дастаўку заўсёды танней, чым дзе заўгодна, я думаю, вы дасылаеце груз з перадаплатай, верагодна, адпраўляючы адпраўленую ад PTT, вы адпраўляеце груз з PTT і зборы, якія вы плаціце па ходзе (г.зн. SENDER PAY CARGO) у цяперашні час складае 4 даляры ў любым месцы Турцыі. У аплаце грузаў адпраўшчыка аперацыі простыя: вы плаціце збор і адпраўляеце груз куды заўгодна.

    АЛЕ АПЛАТЫ ПАГОДЗІКІ ГАРГО аперацыі розныя. У прыватнасці, PTT Cargo ажыццяўляе розныя аперацыі, чым іншыя грузавыя кампаніі з аплатай атрымальнікам, гэта значыць КАЛЕКТЫЎНАЯ АПЛАТА. Напрыклад, вы можаце звярнуцца ў грузавую кампанію xxx і адправіць груз з аплатай аплаты без аплаты пошліны. бярэ плату за дастаўку з пакупніка.
    Але PTT Cargo не такая, PTT Cargo разглядае магчымасць таго, што пакупнік не аплачвае кошт дастаўкі, і паведамляе вам наступнае пры адпраўцы ГРУЗА, АПЛАЧАНАГА ПАКУПНІКАМ: «Вы загадзя даеце плату за дастаўку, калі мы дастаўляем груз, мы збіраем плату з пакупніка і перадаем вам.— кажа ён і дадае:Калі мы пераводзім вам плату за груз, якую мы атрымліваем ад атрымальніка, мы таксама збіраем кошт пераводу грошай, паколькі мы атрымліваем грошы ад атрымальніка, гэтая транзакцыя трапляе ў катэгорыю збору ад дзвярэй да дзвярэй, і мы таксама бярэм фіксаваную плату..” кажа.
    Такім чынам, калі мы адпраўляем груз, мы плацім збор за груз загадзя, потым плата, атрыманая ад пакупніка, пералічваецца на нашы рахункі, кошт перакладу грошай і вышэйзгаданыя выдаткі таксама адлюстроўваюцца на пакупніку, і мы ўжо гаворым, што ПЛАТА ГРУЗА складзе 8-9 TL для ўсіх нашых наведвальнікаў перад замовай.
    Цяпер вы скажаце: "Калі гэта так, чаму б вам не пастаўляць з іншымі кампаніямі?" Мы таксама звязаліся з іншымі кампаніямі, але атрымалі адмоўны адказ. Паколькі іншыя кампаніі не гарантуюць сябе, як PTT, яны кажуць, што "мы не можам кожны месяц адпраўляць тысячы грузаў ЗА ПЛАТУ ПАКУПНІКА", таму што ніхто не можа гарантаваць прыняцце гэтых грузаў Непрынятыя грузы вяртаюцца грузаперавозчыку як страты.
    У выніку, хаця часам узнікаюць праблемы, мы накіроўваем груз такім чынам, бо гэта самы танны і адзіны спосаб для нашых наведвальнікаў.

    Бернау па
    Удзельнік

    Прывітанне,

    Я купляў кампакт-дыск і цяпер хачу набыць нямецкія карткі. Як я магу падаць заяўку? Вы можаце мне дапамагчы?

    дзякуй,

    Meetal
    Удзельнік

    Я таксама хачу, як я магу замовіць?

    3,14
    Удзельнік

    –> Які кошт DVD-дыскаў і карт? У мяне могуць быць сябры, якія жадаюць унесці свой уклад і прынесці карысць.

    –> Цэны таксама напісаны ў падтэмах. Кошт бяздзейнасці на працягу доўгага часу... :'(

Адлюстраванне 9 адказаў - ад 1 да 9 (усяго 9)
  • Каб адказаць на гэтую тэму, вы павінны ўвайсці ў сістэму.