Афіцыянты віз і зоны 2020

ВІТАЕМ НА ФОРУМАХ ALMANCAX. НА НАШЫХ ФОРУМАХ ВЫ МОЖАЦЕ ЗНАЙСЦІ УСЮ ПАТРЭБНУЮ ІНФАРМАЦЫЮ ПРА ГЕРМАНІЮ І НЯМЕЦКУЮ МОВУ.
    Пакаёўка
    Удзельнік

    Прывітанне сябры,
    Я хацеў напісаць пад гэтым загалоўкам з сябрамі, якія чакаюць і атрымліваюць візы 2020 года.
    Я падала заяву з дзіцем 17 верасня. Яны палічылі заробак маёй жонкі недастатковым і адмовіліся ад мяне і майго дзіцяці. Мая жонка з'яўляецца грамадзянкай Турцыі і мае бестэрміновы від на жыхарства. Мы абскардзілі праз адваката паляпшэнне нашых умоваў і чакаем. Спадзяюся, што гэта павернецца станоўча.
    Жадаю цярпення ўсім, хто чакае.

    ozzzyj
    Удзельнік

    Прывітанне сябры,
    Я хацеў напісаць пад гэтым загалоўкам з сябрамі, якія чакаюць і атрымліваюць візы 2020 года.
    Я падала заяву з дзіцем 17 верасня. Яны палічылі заробак маёй жонкі недастатковым і адмовіліся ад мяне і майго дзіцяці. Мая жонка з'яўляецца грамадзянкай Турцыі і мае бестэрміновы від на жыхарства. Мы абскардзілі праз адваката паляпшэнне ўмоваў і чакаем. ІншаАллах гэта атрымаецца станоўча.
    Жадаю цярпення ўсім, хто чакае.

    Я толькі што напісаў вам асабіста ☺️ Дазвольце мне напісаць гэта і тут. Спадзяюся, вы атрымаеце добрыя навіны на наступным тыдні, калі вы палепшылі ўмовы, я буду чакаць 🙏🏻
    Я таксама чакаю
    8 лістапада: візавае сумоўе
    19 снежня: запыт дакументаў у жонкі
    23 снежня: жонка падае дакументы
    У любым выпадку пасля калядных канікул... паглядзім, я ўсё яшчэ чакаю🤷🏻‍♀️

    Пакаёўка
    Удзельнік

    Прывітанне Озге,
    Дзякуй за паведамленне. У мяне таксама такое жаданне. Я спадзяюся, што ўсе, хто чакае, уз'яднаюцца са сваімі візамі і сем'ямі. Прыйдзе і ваша віза, дасць Бог. Сказалі, можа позна ці позна.
    Мне горка чакаць, энтузіязму ўжо няма, на Германію спадзявацца не даводзіцца, астудзілі.

    нсысн
    Удзельнік

    Прывітанне сябры

    Я падаў заяўку са Стамбула 15.01.2020. Здавалася б, сустрэча прайшла добра, але я памыліўся з датамі. Гэта праблема? Я забыў дату вяселля, я сказаў гэта няправільна :( У нас з жонкай 10 гадоў розніцы, і ці будуць яны выклікаць якія-небудзь праблемы, звязаныя з узростам? Мая жонка — грамадзянка Германіі.

    ozzzyj
    Удзельнік

    Прывітанне сябры

    Я падаў заяўку са Стамбула 15.01.2020. Здавалася б, сустрэча прайшла добра, але я памыліўся з датамі. Гэта праблема? Я забыў дату вяселля, я сказаў гэта няправільна :( У нас з жонкай 10 гадоў розніцы, і ці будуць яны выклікаць якія-небудзь праблемы, звязаныя з узростам? Мая жонка — грамадзянка Германіі.

    Я не ведаю 🤷🏻‍♀️Калі вы пераблыталі даты, вы выправілі іх пазней, ці вам сказалі нешта, што вы памыліліся? Я думаю, што яны могуць правесці перакрыжаваны допыт, калі яны падазроныя, наколькі я прачытаў тут 🤷🏻‍♀️

    ozzzyj
    Удзельнік

    Добры дзень, мне сёння выдалі візу. ☺️☺️☺️
    Дата падачы заявак 8 лістапада
    Я атрымаў візу 16 студзеня
    Усім, хто чакае благаслаўлення 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

    нсысн
    Удзельнік

    Добры дзень, мне сёння выдалі візу. ☺️☺️☺️
    Дата падачы заявак 8 лістапада
    Я атрымаў візу 16 студзеня
    Усім, хто чакае благаслаўлення 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

    Пашанцавала нам, дай Бог, халай :)

    ozzzyj
    Удзельнік

    Хай нам будзе добра, інша Аллах халай :)

    Вялікі дзякуй ☺️. Амін 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Дай Бог кожнаму як найхутчэй сустрэць сваю жонку.

    эамер
    Удзельнік

    Прывітанне,

    Жонка паехала па візе ў Германію і знайшла працу, працуе ўжо 2,5 месяца. У мяне была візавая гутарка 19, але з офіса па справах іншаземцаў маёй жонцы яшчэ не патэлефанавалі.

    Жонка 10 студзеня 2020 года патэлефанавала ў адпаведную службу па справах замежнікаў, але там сказалі, што яны яшчэ не атрымалі файл і што мне паведамяць. Па-ранейшаму ніякіх навін. Хаця перыяд, калі я падаваў заяўку, супаў з калядным і навагоднім хаосам. Я спадзяюся, што гэта не зойме больш часу.

    фінансаванне leowo
    Удзельнік

    : policy:

    фінансаванне leowo
    Удзельнік

    : policy:

    phoenix34
    Удзельнік

    Добры дзень. У консульстве Стамбула я быў запісаны на 2 студзеня 2020 года. Сустрэча прайшла добра, мае дакументы сабраныя. Мая жонка — грамадзянка Германіі. Калі яны 21 студзеня прыйшлі ў Штутгартскае бюро замежных справаў, каб даведацца пра сытуацыю, там сказалі, што дадуць інфармацыю, што файл прыбыў 6 студзеня, і чакаюць. Яшчэ не апрацаваны. Прашу людзей з вопытам дапамагчы мне. Як доўга я буду чакаць?

    фінансаванне leowo
    Удзельнік

    Айый вельмі рады 😁😊
    Жонка атрымала ліст з Упраўлення па справах замежных грамадзян, пасля якога звычайна віза зацвярджаецца на працягу 1-2 тыдняў... Сёння 83-і дзень. Я з нецярпеннем чакаю добрых навін🙏

    stuttgartcocuk
    Удзельнік

    Прывітанне,
    Я падала заяву з Анкары 20 студзеня наконт дзіцяці. Мая жонка таксама грамадзянка Германіі. Мая жонка жыве ў Штутгарце. Паглядзім, што будзе..

    phoenix34
    Удзельнік

    Дзякуй leowoman. Наколькі я бачу з меркаванняў тых, хто сутыкнуўся з гэтым працэсам, і з форумаў, зварот у Ausländerbehörde і даследаванне сітуацыі звычайна працуе. Калі вы збіраецеся ў рэгіён, дзе імігранты жывуць шчыльна і ваш муж з'яўляецца грамадзянінам Турцыі, працэс можа заняць больш часу, у той час як, калі ваш муж з'яўляецца грамадзянінам Германіі, працэс можа быць вельмі кароткім, паколькі інфармацыя аб месцы жыхарства і зарплаце не вывучаецца. Спадзяюся, нашы візы прыбудуць як мага хутчэй.

    ozzzyj
    Удзельнік

    Айый вельмі рады 😁😊
    Жонка атрымала ліст з Упраўлення па справах замежных грамадзян, пасля якога звычайна віза зацвярджаецца на працягу 1-2 тыдняў... Сёння 83-і дзень. Я з нецярпеннем чакаю добрых навін🙏

    Ай, я неверагодна рада за вас 🙏🏻🙏🏻🙏🏻😄😄👍🏻 Якія дакументы яны запатрабавалі ў вашай жонкі? Я паглядзеў працэс усіх, хто здаваў дакументы, так, пасля здачы дакументаў гэта не займае шмат часу.

Адлюстраванне 15 адказаў - ад 1 да 15 (усяго 1,303)
  • Каб адказаць на гэтую тэму, вы павінны ўвайсці ў сістэму.