Афіцыянты віз і зоны 2020

ВІТАЕМ НА ФОРУМАХ ALMANCAX. НА НАШЫХ ФОРУМАХ ВЫ МОЖАЦЕ ЗНАЙСЦІ УСЮ ПАТРЭБНУЮ ІНФАРМАЦЫЮ ПРА ГЕРМАНІЮ І НЯМЕЦКУЮ МОВУ.
    Пакаёўка
    Удзельнік

    Прывітанне сябры,
    Я хацеў напісаць пад гэтым загалоўкам з сябрамі, якія чакаюць і атрымліваюць візы 2020 года.
    Я падала заяву з дзіцем 17 верасня. Яны палічылі заробак маёй жонкі недастатковым і адмовіліся ад мяне і майго дзіцяці. Мая жонка з'яўляецца грамадзянкай Турцыі і мае бестэрміновы від на жыхарства. Мы абскардзілі праз адваката паляпшэнне нашых умоваў і чакаем. Спадзяюся, што гэта павернецца станоўча.
    Жадаю цярпення ўсім, хто чакае.

    stuttgartcocuk
    Удзельнік

    Віншую. Бог дабраславіць ваш шлях. Ці пыталіся вы калі-небудзь аб статусе вашай візы ў Іміграцыйным офісе ў Штутгарце? Ці ведаеце вы іншую ўстанову, у якой мы можам атрымаць інфармацыю?

    Не, мы нічога не пыталіся, мы проста чакалі, мая жонка не атрымала ні ліста, ні нічога, усё роўна жонка са мной у Турцыі. Так як гэта было над дзіцем, яны ўхвалілі гэта, таму што гэта было поўна ў дакументах, і віза прыйшла праз 23 дні, alhamdulillah.

    фінансаванне leowo
    Удзельнік

    :D

    muratnadj ў
    Удзельнік

    Добры дзень, я яшчэ чакаю 72-ы дзень, мой офіс па справах замежнікаў знаходзіцца ў Людвігсбургу, Штутгарт, дакументы туды прыйшлі даўно, але мы чакаем толькі ліст.

    фінансаванне leowo
    Удзельнік

    .

    muratnadj ў
    Удзельнік

    Калі будзе нейкае развіццё, мы будзем рады, калі вы падзеліцеся ім з намі, давайце паглядзім, як працуе працэс.

    Ая90
    Удзельнік

    Усім добры вечар,паміж мной і маёй жонкай 18 гадоў,жанатыя мы 2 гады.Раней жылі ў Турцыі,а потым вырашылі пераехаць у Германію.Я аформіў усе дакументы.У мяне ёсць спатканне ў Стамбуле 25 сакавіка. Мая жонка жыве і працуе ў Хайльбронне. У нас не было ніякіх праблем ужо 1 год. Як гэта выклікае праблемы? Якія пытанні яны задаюць? Хто-небудзь можа мне дапамагчы?

    muratnadj ў
    Удзельнік

    Прывітанне, поспехаў, я спадзяюся, што гэта будзе без праблем, 18 гадоў гэта вялікая розніца, так што гэта, безумоўна, застанецца ў коле замежнікаў.

    Ая90
    Удзельнік

    Усім добры вечар,паміж мной і маёй жонкай 18 гадоў,жанатыя мы 2 гады.Раней жылі ў Турцыі,а потым вырашылі пераехаць у Германію.Я аформіў усе дакументы.У мяне ёсць спатканне ў Стамбуле 25 сакавіка. Мая жонка жыве і працуе ў Хайльбронне. У нас не было ніякіх праблем ужо 1 год. Як гэта выклікае праблемы? Якія пытанні яны задаюць? Хто-небудзь можа мне дапамагчы?

    Прывітанне, поспехаў, я спадзяюся, што гэта будзе без праблем, 18 гадоў гэта вялікая розніца, так што гэта, безумоўна, застанецца ў коле замежнікаў.

    üstünde dursunlar 3 yıl oldu beraberiz evlilik ile Türkiye’de yaşadık sonra eşim oraya gitti inşallah sorun cıkartmazlar insan içten içe eriyor

    muratnadj ў
    Удзельнік

    İnşallah sorunsuz gidersiniz sabırlıda olmak lazım süreç bazen uzuyor canınızı sıkmayın

    cns24
    Удзельнік

    Усім добры вечар,паміж мной і маёй жонкай 18 гадоў,жанатыя мы 2 гады.Раней жылі ў Турцыі,а потым вырашылі пераехаць у Германію.Я аформіў усе дакументы.У мяне ёсць спатканне ў Стамбуле 25 сакавіка. Мая жонка жыве і працуе ў Хайльбронне. У нас не было ніякіх праблем ужо 1 год. Як гэта выклікае праблемы? Якія пытанні яны задаюць? Хто-небудзь можа мне дапамагчы?

    Добры дзень, паміж мной і маёй жонкай 13-гадовая розніца ва ўзросце, мы сваякі. Калі я ішоў на размову па візе, мяне вельмі хваляваў узрост, але мяне спыталі, дзе я пазнаёміўся са сваёй жонкай, ці былі мы ў сваяцтве ці не, і праца маёй жонкі. Будзьце спакойныя на сумоўі, адказвайце коратка і выразна, калі вы панікуеце, задаюць больш пытанняў, хочуць больш падрабязнай інфармацыі.

    Ая90
    Удзельнік

    Добры дзень, паміж мной і маёй жонкай 13-гадовая розніца ва ўзросце, мы сваякі. Калі я ішоў на размову па візе, мяне вельмі хваляваў узрост, але мяне спыталі, дзе я пазнаёміўся са сваёй жонкай, ці былі мы ў сваяцтве ці не, і праца маёй жонкі. Будзьце спакойныя на сумоўі, адказвайце коратка і выразна, калі вы панікуеце, задаюць больш пытанняў, хочуць больш падрабязнай інфармацыі.

    Дзякуй вялікі, гэта было для мяне крыху добра, я сапраўды запісаўся на 1 красавіка на 8 гадзін, але цяпер я чакаю гэтага дня з хваляваннем, колькі дзён прайшло ў вас, як вы працэс ідзе?

    Ая90
    Удзельнік

    Калі ласка, усё пройдзе гладка, вам трэба набрацца цярпення, часам працэс займае больш часу, не хвалюйцеся.

    teşekkürler inşallah nisan 1 randevu verdiler şimdi bekliyorum an ve an haberdar edeceğim sizi

    cns24
    Удзельнік

    Дзякуй вялікі, гэта было для мяне крыху добра, я сапраўды запісаўся на 1 красавіка на 8 гадзін, але цяпер я чакаю гэтага дня з хваляваннем, колькі дзён прайшло ў вас, як вы працэс ідзе?

    Сардэчна запрашаем  :) у мяне сустрэча была сёння ў 8 раніцы мне 75 дзень, навін пакуль няма, чакаю

    фінансаванне leowo
    Удзельнік

    .

    Ая90
    Удзельнік

    Не трэба панікаваць з нагоды розніцы ва ўзросце. Гэта пытанне асабістых пераваг, і консульства разглядае намеры, якія стаяць за гэтай розніцай ва ўзросце, а не розніцай ва ўзросце. Яны могуць зразумець, сапраўдны альбо фальшывы шлюб, заключаны па міміцы і адказах. Пасля шчырасці і правільных адказаў няма пра што турбавацца.

    Я прачытаў столькі артыкулаў, што спачатку мне трапілася шмат чужых размоў, таму спачатку ў мяне была вялікая боязь такой сітуацыі, зараз мне даволі добра, паглядзім, што мы зараз перажывём, час пакажа .

Адлюстраванне 15 адказаў - ад 31 да 45 (усяго 1,303)
  • Каб адказаць на гэтую тэму, вы павінны ўвайсці ў сістэму.