2019 Германія Visa Expecters

ВІТАЕМ НА ФОРУМАХ ALMANCAX. НА НАШЫХ ФОРУМАХ ВЫ МОЖАЦЕ ЗНАЙСЦІ УСЮ ПАТРЭБНУЮ ІНФАРМАЦЫЮ ПРА ГЕРМАНІЮ І НЯМЕЦКУЮ МОВУ.
    Blue34
    Удзельнік

    Я пачынаю гэтую тэму для нашых сяброў, якія будуць дзяліцца сваімі ідэямі па візавых пытаннях у 2019 годзе, спадзяюся, што ўсім будзе карысна...

    жаданне хан
    Удзельнік

    :)

    фінансаванне leowo
    Удзельнік

    прывітанне  :)
    Вядома, я ўпэўнены, што гэта моцна адрозніваецца ад Турцыі, але нам нічога не застаецца, як прывыкаць да гэтага.
    Я ў Аксарай, ты з якога горада?

    Вітаю Дылек Хан,
    На форуме размаўляем літаральна ўдваіх😂 Аднак хто быў тут некалькі месяцаў таму? Гэтымі днямі гэтае месца ператварылася ў тутавае поле, нікога не засталося, я адправіў вам асабістае паведамленне. Я думаю, што ён не прыйшоў🙄. Я падаў заяўку з Ізміра.🙋🏻‍♀️

    жаданне хан
    Удзельнік

    :)

    паўночны год
    Удзельнік

    Прывітанне, на самай справе, не ўсе атрымалі візы, я думаю, што яны проста цярплівыя і чакаюць, як і я 😉

    паўночны год
    Удзельнік

    Я падаў заяўку са Стамбула, 4 лістапада, 5 снежня, ліст быў адпраўлены маёй жонцы, неабходных дакументаў было занадта шмат, прычына ў тым, што мы жылі ў Стамбуле 3,5 гады, таму мы аддалі перавагу Стамбулу з -за праблем са здароўем.

    паўночны год
    Удзельнік

    А пакуль прасілі зносіны лістом, даслалі 13 студзеня, неабходныя дакументы
    Бланк заработнай платы за 6 месяцаў
    даведка аб даходах
    Дакумент аб пенсійным статусе
    Працоўныя дакументы за апошнія 5 гадоў
    Дагавор аб арэндзе жылога памяшкання
    дакумент сесіі
    Дамоўленасць аб бізнесе

    паўночны год
    Удзельнік

    Гэта не канец 😉
    Растлумачце, чаму вы чакалі падачы заяўкі
    Ва ўсякім разе, мы падрыхтавалі і адправілі яго ў дату, якую я напісаў вышэй.
    24 студзеня дакументы зноў запыталіся
    Апішыце, як вы ладзілі ў мінулы час
    І даты ўезду і выезду ў Германію
    Паглядзім, што будзе на наступным тыдні

    cns24
    Удзельнік

    прывітанне
    Я падаў заяўку на візу 5 снежня, мне 55 -ы дзень, працягвайце чакаць 😔

    паўночны год
    Удзельнік

    Добры дзень, жадаю вам цярпення
    Чакаць сапраўды цяжка

    фінансаванне leowo
    Удзельнік

    Я падаў заяўку са Стамбула, 4 лістапада, 5 снежня, ліст быў адпраўлены маёй жонцы, неабходных дакументаў было занадта шмат, прычына ў тым, што мы жылі ў Стамбуле 3,5 гады, таму мы аддалі перавагу Стамбулу з -за праблем са здароўем.

    Перш за ўсё, вялікі дзякуй,
    Даты падачы заявак аднолькавыя. Адрозніваюцца толькі консульствы. Пакуль я не ўбачыў ваша паведамленне, я думаў, што ўсе, хто звярнуўся на маю дату, сышлі. Ваша сітуацыя здаецца даволі складанай. Спадзяюся, вы атрымаеце адабрэнне, перш чым убачыць 4 -ы ліст.

    паўночны год
    Удзельнік

    Дзякуй, так, я крыху разгублены
    Я думаю, што ёсць шмат людзей, якія могуць падаць заяўку ў лістападзе і не паехаць, таму не адчайвайцеся.
    Я не думаю, што гэта быў апошні ліст, яны не дашлюць яго зноў, ён альбо зацверджаны, альбо адхілены.

    паўночны год
    Удзельнік

    Перш за ўсё, вялікі дзякуй,
    Даты падачы заявак аднолькавыя. Адрозніваюцца толькі консульствы. Пакуль я не ўбачыў ваша паведамленне, я думаў, што ўсе, хто звярнуўся на маю дату, сышлі. Ваша сітуацыя здаецца даволі складанай. Спадзяюся, вы атрымаеце адабрэнне, перш чым убачыць 4 -ы ліст.

    Як вы сказалі, калі ў вас няма складанай сітуацыі, вы звычайна атрымліваеце адказ праз два тыдні ад замежнага аддзялення, і вы атрымліваеце адабрэнне.
    Спадзяюся, вы атрымаеце добрыя навіны і пазнаёміцеся са сваёй жонкай.

    cns24
    Удзельнік

    Добры дзень, жадаю вам цярпення
    Чакаць сапраўды цяжка

    Добры дзень, жадаю вам цярпення
    Чакаць сапраўды цяжка

    Teşekkür ederim inşallah sizinki de bir an önce olumlu sonuçlanır.

    cns24
    Удзельнік

    Eşim iki kez yabancılar şubesini aradı kağıtlarım gitmemiş Türkiye de işlemler yavaş sürüyo evraklarıniz gelir gelmez size ulaşıcaz denmiş. Bende bir buçuk ay dolunca konsolosluğu mail attim geri dönüş yapılmadi. İnşallah en kısa zamanda onay alırız beklemek çok zor😒

    паўночны год
    Удзельнік

    Дзякуй, ваш інша -алах будзе станоўчым як мага хутчэй.

    дзякуй
    Што б ні было добра, я думаю, што важна быць здаровым і мірным, быць разам са сваім спадарожнікам жыцця, жыццё праходзіць так, поўна барацьбы, праходзіць час.

Адлюстраванне 15 адказаў - ад 511 да 525 (усяго 537)
  • Каб адказаць на гэтую тэму, вы павінны ўвайсці ў сістэму.