2019 Германія Visa Expecters

ВІТАЕМ НА ФОРУМАХ ALMANCAX. НА НАШЫХ ФОРУМАХ ВЫ МОЖАЦЕ ЗНАЙСЦІ УСЮ ПАТРЭБНУЮ ІНФАРМАЦЫЮ ПРА ГЕРМАНІЮ І НЯМЕЦКУЮ МОВУ.
    Blue34
    Удзельнік

    Я пачынаю гэтую тэму для нашых сяброў, якія будуць дзяліцца сваімі ідэямі па візавых пытаннях у 2019 годзе, спадзяюся, што ўсім будзе карысна...

    паўночны год
    Удзельнік

    Мая жонка двойчы тэлефанавала ў філіял для замежнікаў, і сказалі, што мае паперы не пайшлі, здзелкі ў Турцыі павольныя, і мы звяжамся з вамі, як толькі прыедуць вашы дакументы. Праз паўтара месяца я даслаў электронны ліст у консульства, і адказу не было. Інша -Алах, мы атрымаем зацвярджэнне як мага хутчэй, цяжка чакаць 😒

    Я раю вам набрацца цярпення, калі вы тэлефануеце і націскаеце, здзелкі могуць зацягнуцца, таму што вы не ведаеце, на якога афіцэра вы сутыкнецеся, гэта важна.

    жаданне хан
    Удзельнік

    Як вы сказалі, калі ў вас няма складанай сітуацыі, вы звычайна атрымліваеце адказ праз два тыдні ад замежнага аддзялення, і вы атрымліваеце адабрэнне.
    Спадзяюся, вы атрымаеце добрыя навіны і пазнаёміцеся са сваёй жонкай.

    віншаванні
    Я таксама падаў заяву ў снежні, на мінулым тыдні я атрымаў ліст аб зніклых дакументах, жонка возьме яго заўтра.
    Ben aralik ayinda basvuru yapanlarin ocak ayinda onay aldiklarini duydum beklemedeyiz insallah hemen gelir cevaplarimiz

    паўночны год
    Удзельнік

    віншаванні
    Я таксама падаў заяву ў снежні, на мінулым тыдні я атрымаў ліст аб зніклых дакументах, жонка возьме яго заўтра.
    Я чуў, што тыя, хто звярнуўся ў снежні, атрымалі адабрэнне ў студзені, мы чакаем, іншаллах, нашы адказы прыйдуць у бліжэйшы час.

    прывітанне
    Büyük ihtimalle iki hafta sonra cvp gelir yabancı şubeden hayırlı haberler alırsınız inşallah

    фінансаванне leowo
    Удзельнік

    :D

    ozzzyj
    Удзельнік

    віншаванні
    Я таксама падаў заяву ў снежні, на мінулым тыдні я атрымаў ліст аб зніклых дакументах, жонка возьме яго заўтра.
    Я чуў, што тыя, хто звярнуўся ў снежні, атрымалі адабрэнне ў студзені, мы чакаем, іншаллах, нашы адказы прыйдуць у бліжэйшы час.

    Ну, гэты працэс моцна мяняецца. Тыя, хто ездзіць у такія мястэчкі, маюць візу за 2 дні, 1 тыдзень, а ёсць тыя, хто чакае па 6 месяцаў 🤷🏻‍♀️ Я, напрыклад, падаваў дакументы 8 лістапада , мая віза прыйшла на мінулым тыдні, так што цярпення ўсім чакаючым, я жадаю вам быць дома хутчэй.

    фінансаванне leowo
    Удзельнік

    :D

    stuttgartcocuk
    Удзельнік

    Прывітанне сябры,

    20 студзеня я падавала дакументы з Анкары праз дзіця, дакументы былі поўныя. Нічога негатыўнага не было, таму ўсё роўна было нядоўга. Мая жонка жыве ў цэнтры Штутгарта. Ці падаваў хто-небудзь заяўку са Штутгарта раней, колькі часу спатрэбіцца для ацэнкі? Ёсць тыя, хто звяртаецца з такіх гарадоў, як Мюнхен і Берлін, і атрымлівае візу на 1 месяц, 1 месяца, і яны падаюць дакументы праз мужа і жонку, а не праз дзіця.

    mustafad
    Удзельнік

    Сябры, паняцце віза - вельмі адноснае паняцце. Па вашых словах, калі ваша сітуацыя ў парадку пасля таго, як вы падасце дакументы, віза атрымае вас праз некалькі тыдняў, таму любая падказка, якую вы атрымаеце адсюль, не паскорыць вашу працу , ваша праца цалкам у руках афіцэраў , таму няма іншага выбару , акрамя як жадаць лепшага і чакаць . Некаторыя сябры сказалі, што вы ніколі не павінны займацца сваёй справай раней за 1-і месяцы, але я лічу гэта няправільным, дакладней, калі вашы дакументы трапілі ў Германію, за вашай жонкай апякуецца паліцыянт, і вы можаце атрымаць інфармацыю ад гэтага афіцэра, я спадзяюся, усе хутка атрымаюць візу.

    фінансаванне leowo
    Удзельнік

    :D

    mustafad
    Удзельнік

    Сёння мая віза прыйшла да тых, хто чакаў проса.

    фінансаванне leowo
    Удзельнік

    : policy:

    cns24
    Удзельнік

    Сёння мая віза прыйшла да тых, хто чакаў проса.

    палепшыцца  :)

Адлюстраванне 12 адказаў - ад 526 да 537 (усяго 537)
  • Каб адказаць на гэтую тэму, вы павінны ўвайсці ў сістэму.